Gelir Belgesiz Maaş Bordrosuz Kredi Veren Bankalar

Kredi almak isteyenlerin birtakım şartları sağlıyor olması gerekir. Her şeyden önce, kredinin geri ödemelerini yapması için bir işte çalışması veya belgeleyebildiği bir geliri gerekli olmaktadır. Ancak, hem Kovid-19 hem de işsizlik sebebiyle artık gelir belgesi olmayanlara da bankalar tarafından kredi verilmektedir. Gelir belgesiz ve maaş bordrosuz kredi veren bankalar arasında Akbank, Ziraat Bankası ve Odeabank gibi bankalar yer alır.

birevim peşinatsız ev

Şubeye Bile Gitmeden Gelir Belgesi Olmadan Kredi Alabileceğiniz Bankalar Var Mı?

Ziraat Bankası, Akbank gibi tüm Türkiye’nin tanıdığı ve milyonlarca müşterisi olan bankalardan kredi almak zordur. Çünkü, tüketicinin hem kredi notunun yüksek olmasını hem de düzenli bir maddi gelirinin olmasını talep ederler. Ancak, adını daha yeni duyuran ve müşteriye ihtiyacı olan bankalardan gelir belgesiz kredi almak mümkün olabilir. Bu noktada, 2021 yılında olduğumuz şu günlerde Vakıfbank, TEB, CEPTETEB, ING Bank, Fibabanka, Odeabank, Ziraat Bankası, Aktifbank, Yapı Kredi, Türkiye İş Bankası, Garanti Bankası gibi bankaların belirli şartlar sağlandığı takdirde tüketicilere gelir belgesiz kredi vermesi mümkün olmaktadır. Kredi notu yüksek ve sicili temiz olan bir tüketici; adını verdiğimiz bankalardan şubeye gitmeye dahi gerek olmadan kredi alma şansını yakalayacaktır.

Kefilsiz ve Maaş Bordrosuz Kredi Veren Bankalar

Hem kredi notu düşük olan hem de maaş bordrosu olmayan tüketicilere kredi veren bankalar arasında TEB, ING Bank, Odeabank, Akbank ve Aktifbank N Kolay yer almaktadır.

  • Odeabank Gelir Belgesiz Kredi: Kredi notu yüksek olan ve daha önce kara listeye düşmemiş olan tüketicilere gelir belgesiz de kredi verilmektedir. Güncel faiz oranının yüzde 1,97 olduğunu ifade etmeliyiz. 36 aya kadar uzanan vade imkanı yer almaktadır.
  • Türkiye Ekonomi Bankası: Bilhassa CEPTETEB ve diğer düşük faizli kredi imkanları sayesinde tüketicilerin belge ve evraklarla uğraşmadan kredi almasını sağlamaktadır. Bunun yanı sıra, üç ay erteleme özelliğinin bulunduğu 36 aya kadar uzanan vadelerle kredi sunulmaktadır. Tüketicinin kredi notuna göre faiz oranları değişkenlik göstermektedir. TEB müşterisi olanlar gelir belgesi olmadan da kredi alabilirler.
  • Enpara Gelir Belgesiz Kredi: Dosya masrafı ve tahsis ücreti olmadan en uygun şartlarla kredi sunulmaktadır. Güncel faiz oranının yüzde 1,65 olduğunu ifade etmeliyiz. 36 aya kadar uzanan vade süresi bulunur.
  • ING Bank Cepte Kredi: Maksimum 50 bin TL tutarında kredi verilmekle beraber 36 aya kadar uzanan vade süresi bulunmaktadır. Güncel faiz oranının yüzde 1,54 olduğunu söylemeliyiz.
  • Akbank ise yüzde 1,69 faiz oranı ve 36 ay vade ile kendi müşterilerine gelir belgesiz kredi kullandırtmaktadır.
  • N Kolay kredi ise şubeye dahi gitmeden ve herhangi bir belge olmadan yüzde 2,5 güncel faiz oranıyla kredi kullandırtmaktadır.
  • Son olarak, Ziraat Bankası; kendi müşterilerine gelir belgesi olmadan kredi veren bir bankadır.
birevim
Paylaş

2 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code

7 + six =