Giresun Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Bizler hayata geldiğimiz günden beri bazı şeylerin mecburi olduğunu görürüz ve bu mecburiyetler arasında ise tabii ki kafamızı rahat bir yastığın altına koyacağımız gerçeği de yatmaktadır. Bunun içinse tabii ki insanoğlu ilk çağlarda beri büyük bir mücadele vermektedir, neticesinde bir yapı inşa etmek veya inşa edilen bir yapıya sahip olmak bir hayli zor olmuştur. İlk çağlarda insanoğlu yabani hayata ayak uydurmak, beslenmek gelişmek ve kendini savunma açısında evler inşa etmiştir. Ancak durum tabii değişmiştir, bizler ise yerleşik hayata geçmişizdir. Bu da bizlerin en çok sahip olma isteğini uyandıran “ev alma fırsatı” ile karşı karşıya getirmiştir, maalesef bu konu açıldığında umutlarımız bir nebze de olsa tükenmiştir, ancak durum Birevim sayesinde Giresun kredisiz ve taksitle ev alma fırsatı hizmeti sizlere sunuldu.

birevim peşinatsız ev

Ev Sahibi Olmak Neden Bu Kadar Zor?

Günden güne hayatımızda birçok şey değişmektedir, bu dünyada da geçerlidir. Özellikle artan nüfus ve arz-talep ilişkileri bu konuda net bir şekilde yol belirlemektedir ve her şeyin biraz daha yüksek fiyatla satılmasına neden olmaktadır. Bu arz-talep ilişkisi artan nüfus ile beraber her şeyin pahalılaşmasına ve tabii doğal olarak bu pahalılaşmanın emlak sektörüne de yansıdığını belirtmek isteriz. İnsanlar nüfus kalabalıklaştıkça “acaba ben bir yerde ev sahibi olabilecek miyim? “diye düşünmeye başlar. Tabii ki bu doğal hayati bir reflekstir, hem kendini hem de gelecekte miras bırakacağı nesle başını rahat sokabileceği bir ev bırakmak ister. E durumun böyle olduğunu bilenler de evlerini daha da pahalıya satmaya başlamıştır.

KREDİ HESAPLAMA TABLOSU

Tasarruf Finansman Şirketleri ve Bankaların konut ve taşıt kredisi hesaplama tablosu aşağıdaki gibidir. Kredi çekmek istediğiniz kredi tutarını ve taksit sayısını girerek, 2 kurum arasındaki farkı görebilirsiniz.

Birevim’i Neden Tercih Etmeliyiz?

Bahsettiğimiz koşulları bilen ve kendi çıkarının üstüne kaymak sürmek isteyen kuruluşlar bizleri asıl tehlikeye sokacak olanlardır. Özellikle konutta kredi fırsatı adı altında resmen sizleri sömürmeye çalışan kuruluşlar da vardır. Bu kuruluşlar sizleri sözde taksitle ev alma fırsatı tuzağına düşürürler. Bu tuzağa düşünce önce sizlerden peşinat parası isterler ki bu peşinat parasını biriktirmek belki de sizlerin yıllarını alacak ve ödediğiniz kira da cabası olacaktır. Peşinat ödedikten sonra ise aylık ödeyeceğiniz kredilere yüksek faizler ekleyerek sizlerin 300.000 Türk Lirasını sahip olabileceğiniz evi sizlere 650.000 Türk Lirası ödemeyle vereceklerdir. E bu konuda buna dur demek isteyen ve faizsiz finansman şirketlerinin en güçlüsü olan Birerim bu şartların tam tersini sunmaktadır.

Birevim’in Avantajı Nedir?

Birerim avantajı önce devlet onaylı olması ve güvenirliliğidir. Sonrasında ise sizin beğeneceğiniz veya uzman ile ortak karar vereceğiniz ev için asla ama asla peşinat zorunluluğu istememesidir. Bunun haricinde yüksek faizli taksit seçeneği de yoktur. Önce sizleri düşündüğünden ödeme seçeneklerini sizlere bırakmaktadır.

Birevim’e Nasıl Başvururum?

Birerim Giresun Şubesi cep telefon numarası: (0212) 622 14 60

Birerim Giresun Şubesi adres: Hacısiyam, İnönü Cd. No:7 / 9B, 28200 Merkez/Giresun

İşte sizler de bu irtibat bilgileri ile Giresun kredisiz ve taksitle ev alma fırsatından yararlanabilirsiniz.

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code

one × five =