İnşaat Şirketlerinden Sıfır Faizle Ev Almak

Son dönemlerde gelişen inşaat sektörüne istinaden ev almanın koşullarında da çok sayıda alternatif geliştirilmiştir. Bu duruma örnek olarak bazı inşaat firmaları da bankaları aracı yapmadan Faizsiz Konut Kredisi imkanı sunmaktadır. Bu avantajdan yararlanmak için internette inşaat projeleri gerçekleştiren firmaların satış ofislerine başvuruda bulunabilirsiniz. Peşinatınız mevcutsa ön ödeme yapabilir ve geriye kalan taksit tutarlarını kendi bütçenize göre belirleyebilirsiniz. Ayrıca bunlara ek olarak bazı şirketler ödeme zorluğu yaşandığı durumlarda tüketicilerin taksitlerini dondurur ve belirli bir süre erteleme yapar. Özellikle yüksek faiz oranları ile konut sahibi olmak istemeyen kişiler için son derece uygun bir alternatiftir. Ayrıca finans kurumlarının zorunlu tuttuğu sigorta bedellerini de ödemek zorunda kalmazsınız.

birevim peşinatsız ev

Kimler Yararlanabilir?

En Uygun Konut Kredisi kapsamında yer alan inşaat firmalarına borçlanma yönteminden düzenli gelire sahip herkes yararlanabilir. Finans kurumlarında olduğu gibi ödeme alternatifleri sizin tercihinize göre belirlenmektedir. İsterseniz peşinat verebilir ve kalan tutar üzerinden taksit planı yapabilirsiniz ya da peşinatsız olarak da yararlanabilirsiniz. Sistem ayrıca esnek, artarak, azalarak ara ödemeli gibi birçok alternatif koşullarını da kapsamaktadır. Genel olarak taşınmaz mala ipotek uygulaması bu kullanım için de geçerli olacaktır. Yani borcunuz tamamen bitinceye kadar konutun yasal sahibi finansmanı sağlayan şirket olacaktır. Ancak isterseniz kiraya verebilir veya satışa çıkartabilirsiniz. Borçlarınızın tamamen bitmesi halinde ise ipotek kaldırma yazısını bankalarda olduğu gibi ücretli olarak değil ücretsiz şekilde alabilme imkanınızda bulunmaktadır.

Erken Ödeme Koşulları Ve Cezai Bedel

Bankaların dışında inşaat firmalarına borçlanarak satın almayı planladığınız Konutta, Kredi Fırsatı ile faiz ve harç masrafları vermeden ev sahibi olabilirsiniz. Kolay ve uygulanabilir prosedürlere sahip olan bu krediler ile bütçenizi zorlamadan kira öder gibi düşük tutarla mülk satın alabilirsiniz. Ayrıca elinize toplu para geçtiğinde kalan kredi tutarınızı ceza yansıtılmadan kapatabilme şansınız mevcuttur. Yani bankaların kalan taksit tutarının üzerinden yüzde iki oranında ücret talep ettiği cezai bedeli bu tür inşaat şirketlerine vermek durumunda kalmazsınız. Hemen satış ofislerine müracaat edebilir ve müşteri temsilcileriyle irtibata geçebilirsiniz.

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code

4 × three =