İş Bankası Konut Kredisi Hesaplama

Bizler insanoğlu olarak her zaman önce kendimizi sonra ise ailemizi düşünmek zorundayızdır. Hatta bazılarımız ailelerini daha çok düşünmek zorundadır, bir anne bir babaysanız çocuğunuzun ilerideki güvenliğini sağlamak istersiniz. Bunun içinde bazı adımlar atmamız gerekir, neticesinde ilk insanlardan beri yuva sistemi olduğundan bu yuvayı oluşturacak bir çatı da olması gereklidir. Bu çatının adı da konuttur. Ancak insanoğlunun konut sahibi olabilmesi için çaba sarf etmesi gereklidir, tabii ki bu da dünya tarihinde farklı çabalar ile gerçekleşir. Ama şöyle bir gerçek var ki her geçen gün konut sahibi olmak çok daha zorlaşmaktadır. Konut denince ise İş Bankası ile imkânsız diye bir şey yoktur.

birevim peşinatsız ev

Konut Sahibi Olmak Neden Günden Güne Zorlaşmaktadır?

Konut sahibi olunca bizler çok mutlu olacağız, ancak her geçen gün çeşitli sebeplerden dolayı bir şeyler sahibi olmak zorlaştı. Örneğin; dünya nüfusunun her geçen gün kalabalıklaşması, buna bağlı olarak arz-talep kısmında farklılıklar, dünya üzerinde bulunan birçok insanın işsizlik yaşaması gibi faktörler vardır. Tabii bunlara ek olarak ta maalesef dünyayı kötü bir şekilde etkisi altına alan ve günden güne kötüleştiren Korona-virüs pandemisi işleri git gide zora sokuyor. İnsanlar bu zorlukta nakit para biriktirmekte de zorluk çekiyor ve ev alacak parayı biriktiremiyorlar. Ancak Konut sahibi olmak İş Bankası ile çok kolay olacak. İş Bankası Konut Kredisi tam sizlere göre!

İş Bankası Konut Kredisi Neden Güvenli?

İş Bankası kurulduğu günden itibaren müşterilerinin hizmeti en iyi şekilde vermek için çabalıyor. Neticesinde birçok rakip ve seçenek varken asla ama asla dürüstlükten ödün vermeyen İş Bankası sizlerin dostunun bile yapamayacağı şekilde olanak sunup, konut kredisi dahil birçok kredi ile rahatlatıp hedefinize ulaşmanızı ve hayallerinize kavuşmanızı sağlıyor.

İş Bankası Konut Kredisinde Hesaplar Nasıl Yapılmaktadır?

Para bizler için çok önemli bir konumda, bizler de tabii ki kolay kolay kimseye güvenemeyiz, ancak İş Bankası daima sizlere net olmak zorundadır. Neticesinde Konut Kredisi hizmetinde geçen paralar hiç ufak paralar değildirler. Konut Kredisi Hesaplama çok hassas davranan İş Bankasındaki hesaplar şu şekilde yapılmaktadır.

Örneğin; Sizler İş Bankasına gittiniz ve 200.000 Türk Lirası Konut Kredisi talep ettiniz. Önce sizlerin ne kadar vade yapmak istediğiniz soracaklardır. İş Bankası Konut Kredisi faiz oranı vade değişmeksizin %1.40 tır. Yani sizler 12 ay vade yapmak isterseniz, 3.396.50 Türk Lirası aylık ödeme yapıp toplamda ise 218.663.664 Türk Lirası geri ödeme yapmış olacaksınız. Eğer 120 ay vadeli ödeme yapmak isterseniz aylık ödeme olarak gene aynı 3.396.50 Türk Lirası ödeyecek, ancak vade uzun olduğundan 414.078.000 Türk Lirası ödeme yapmış olacaksınız. Tabii ki konut kredisi 12 ay ve 120 ay vade arası imkânların hepsini sunmaktadır.

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code

1 + nineteen =