Konut Almanın Kolay Yolları

Konut Kredi Fırsatı ve inşaat şirketlerinin yaptıkları sıfır faiz ile konut almanın yolları bulunmaktadır. Bankalar artık çok kolay konut kredisi vermektedir. Bunun için kredi geçmişinizin iyi olması gerekmektedir. Ayrıca evde geliri olan başka kişilerin olması durumunda da kolay konut kredisi alabilirsiniz. Şimdilerde banka kredilerinde indirimler ve faiz oranlarının düşürülmesi gibi oluşumlar yaşanmaktadır. Bu durumda alacağınız konutun krediye uygun olması gerekmektedir. Banka alacağınız ev ile ilgili bir araştırma yaptıktan sonra, kredi uygun raporu verirler. Daha sonra alacağınız kredi vadesi ve elinizde olan bir miktar para ile beraber, banka evi kendi üzerine ipotekler ve kredi taksitlerinin bitmesi ile beraber tapuyu alabilirsiniz. Daha sonra tapu işlemleri için bir miktar para ödemeniz gerekmektedir. Tapu almanın bu günlerde maliyeti 3.000 ile 4.000 TL arasında bir değişmektedir.

birevim peşinatsız ev

Firmaların Sıfır Faizli Konut Kredileri

Şirketler yaptıkları büyük binaların ve çok sayıda dairelerin hızlı bir şekilde satılması için kolay kredi ödeme seçenekleri ve faizsiz kredi kampanyaları yapmaktadır. Genelde daha proje hainde iken kampanyalar ve satışlar başlar. Uygun Konut Kredisi ile ilgili olarak çok sayıda haberleri televizyon veya gazetelerde görebilirsiniz. Firmalar proje aşamalarında çok uygun seçenekler vermektedir. Öncelikle biraz peşinat verirsiniz, daha sonra en düşük faiz oranları ile ödeme seçenekleri çıkartılır ve bu ödemelere ara ödemeler eklenebilir.

Banka Kredisi Mi Firma Kredisi Mi ?

İster yaşamak için isterseniz de yatırım yapmak amacıyla konut sahibi olmaya karar verdiğinizde En Düşük Konut Kredisi ile satın alabilme imkanınız bulunmaktadır. Ancak tüketiciler, finans kurumlarına mı yoksa inşaat şirketlerine mi borçlanma yapılmasının daha karlı olacağına karar verememektedir. Bu konuda yapılması gereken ilk aşama araştırma yapılmasıdır. Bankalardan kullandığınız kredi tutarına sigorta yapabilme şansınız bulunmaktadır. Böylece size bir şey olduğunda geride kalan ailenizi zor durumda bırakmazsınız. Sigorta acentesi geriye kalan tüm borç tutarını öder ve varislerinize evi teslim eder. Ancak inşaat şirketlerinde bu şekilde bir uygulama bulunmamaktadır. Ve oluşacak olumsuz bir durumda kalan tüm borç aile yakınlarından tahsil edilecektir.

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code

three × five =