Nef Kandilli Projesi

İstanbul’un en güzide mekanlarından olan Kandilli’de yeni bir proje yükseliyor. Nef Kandilli projesi sayesinde her gün masmavi boğaz manzarası ile uyanacaksınız. Nef Yapı tarafından İstanbul’un Anadolu yakasında yükselen bu dev proje tahmin edilenden çok daha büyük bir ilgiyle karşılaştı. İstanbul’un Üsküdar ilçesine bağlı olan Kandilli ’de 1.200 milyon TL gibi dev bir yatırımla hayata geçirilen proje kapsamında 406 konut bulunuyor. Müşterilere 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 seçenekleriyle sunulan konutların her birisi birbirinden şık tasarımlara sahip.

birevim peşinatsız ev

Kandilli’de yapılmaya devam eden bu dev proje toplamda 70 bin (70.000) metrekare gibi devasa bir alan üzerinde yükseliyor. Proje kapsamında yapılacak olan konut ve dükkanların büyüklükleri ise, 157 metrekare ile 423 metrekare arasında değişiklik gösteriyor. Hemen herkesin merak ettiği ve yoğun talep gösterdiği Nef Kandilli konutları satış süreci hala devam ediyor. Devasa bir alan üzerine kurulu olan Nef Kandilli Projesi ile sizde hayatınıza yeni bir sayfa açabilir ve artık bambaşka bir yaşama kavuşabilirsiniz. Hayallerinizin ötesinde bir yaşam standardı sunan bu konutlara sizde sahip olabilirsiniz.

Nef Kandilli Kat Planları

Nef Kandilli Projesi kat planları kapsamında sizleri 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 daireler beklemektedir. Konutların metrekareleri 157 metrekare ile 423 metrekare arasında değişiklik göstermektedir. Oldukça geniş ve ferah mekanların sizi beklediği bu projede sizde hayallerinize kavuşacaksınız. Daireler ve büyüklükleri tamamen aile yapısına uygun olarak tasarlanmıştır. İçerisinde çok rahat bir şekilde ikamet edebileceğiniz bu konutlar boğaz mavisi ile sizi karşılamaktadır. Bu dev proje az katlı olarak tasarlamıştır.

Nef Kandilli Ödeme Seçenekleri

Boğaz manzaralı 70.000 metrekare gibi devasa arsa üzerine kurulan Nef Kandilli ödeme seçenekleri ile de sizlere birçok kolaylıklar sunmaktadır. 1 milyon 900 bin TL (1.900.000) başlangıç fiyatları ile sizlerin hizmetine sunuluyor. Bu dev projede müşterilere %30 indirim ve 48 ya da 60 ay sıfır faz gibi seçeneklerde sunuluyor. Sizde buradan kendinize uygun kampanyalar eşliğinde daire sahibi olabilirsiniz.

Nef Kandilli Özellikleri

Dev bir arsa üzerine kurulan proje hemen her beklentiyi karşılayacak şekilde tasarlanmıştır. Sizler için yaptığımız detaylı araştırma sonucunda projenin özellikleri ile ilgili edindiğimiz bilgileri paylaşalım.

  • Konutların ısıtma sistemi merkezi olarak (ısı payı ölçer) tasarlanmıştır. Binalardaki kat sayısı 5 olup, toplamda 406 konutun bulunduğu projede kapalı otopark bulunmaktadır.
  • Nef Kandilli özellikleri arasında görüntülü diyafon, kapalı devre TV ve özel güvenlikte yer alıyor.
  • Projede park ve bahçelere geniş alanlar ayrılırken, çocuk oyun parkları ve kapıcı bölümü de unutulmamış.
  • Futbol/basketbol sahası, sauna, açık ve kapalı yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu ve tam donanımlı kapalı spor salonları bu dev projenin dikkat çeken özellikleri arasında bulunuyor.
  • Ebeveyn banyosu, VRV soğutma, ankastre mutfak ve 2,65 cm tavan yüksekliği konutların belirgin özellikleri arasında
  • Hidrafor, otopark ve kat asansörü ile su deposu da öne çıkan özelliklerindendir.
  • Yürüyüş ve açık alanda spor yapılabilmesi için oluşturulmuş alanları ile de dikkatleri üzerine çekiyor.

Nef Kandilli Nerede?

Herkesin gözünün üzerinde olduğu ve merakla tamamlanmasını beklediği Nef Kandilli Projesi Kandilli ‘de yükseliyor. Daireler boğaz manzarasının keyfini sizlere sunuyor. 15 Temmuz Şehitler Köprüsü ve Fatih Sultan Mehmet Köprülerine bağlantılı yollara çok yakın olan bir konuma sahip. Nef Kandilli konutları aynı zamanda sahile 2.4 kilometre uzaklıkta bulunuyor. Kısaca artık İstanbul sizin için çok daha yaşanılır ve eşsiz bir mekana dönüşecek.

birevim
Paylaş

5 Comments

  1. Sevgi Çetin Reply

    Nef’in tüm projeleri şahane oluyor, bu projeside mimari açıdan muhteşem. Yeşillik alanları, aktivite alanları saymakla bitmiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code

9 − four =