Nidapark Kayaşehir Projesi

Nidapark Kayaşehir Projesi, Zümrüt, Elmas ve Yakut etaplarında toplam 843 daire, 28 cadde dükkanı, ofis ve işyeri bloğunun yanı sıra AVM’den oluşan proje kapsamı ile emlak sektöründe alışılmışın dışında bir emlak projesi olarak karşımıza çıkmaktadır. Proje, Avrupa Yakası’nın yatırım merkezi Başakşehir’de yer almaktadır. Emlak Konut GYO ve TOKİ işbirliği ile hazırlanan proje, Palladium Kayaşehir AVM ile konut ya da işyeri sahiplerine her zaman canlı bir yaşam alanı vaat etmektedir. Nidapark Kayaşehir Projesi, sadece iyi tasarlanmış bir çalışma mekanı değil aynı zamanda mağaza ve eğlence alanlarından oluşan eksiksiz bir yaşam alanı sunmaktadır.

birevim peşinatsız ev

Nidapark Kayaşehir Kat Planları

Nidapark Kayaşehir Yakut, 7 bloktan oluşmaktadır. Bu bölümde 2+1, 3+1 ve 4+1 olmak üzere 470 daire yer almaktadır. Nidapark Kayaşehir kat planları dışında projede özel olarak ayrılan sosyal tesisler, kapalı havuz, fitness, yoga, pilates, genç odası, sinema, lounge, buhar odası, hamam ve çocuk oyun alanları yer almaktadır.  Nidapark Kayaşehir Zümrüt’te ise 2+1 ve 3+1 olmak üzere 319 daire 3 konut bloğunda bulunmaktadır. Diğer bölümlere göre daha az katlı üç blokta 4+1 ve 5+1 olmak üzere 54 daire bulunan Nidapark Kayaşehir Elmas’ın hemen önünde özel peyzajlı park bulunmaktadır.

Ödeme Seçenekleri

Nidapark Kayaşehir İstanbul’un Başakşehir ilçesinde geliştirilen bir konut projesidir. Nidapark Kayaşehir 2+1 dairelerin fiyat aralığı 570 bin ile 895 bin TL arasında değişmektedir. Nidapark Kayaşehir ödeme seçenekleri kapsamında 3+1 dairelerin fiyatları 907 bin ile 1 milyon 63 TL arasındadır. Nidapark Kayaşehir Elmas etabında bulunan 5+1 daireler ise 1 milyon 760 bin ile 1 milyon 864 bin TL arasında fiyat aralığına sahiptir.

Nidapark Kayaşehir Özellikleri

Nidapark Kayaşehir Zümrüt, Elmas ve Yakut etaplarından oluşan bir projedir. Projede toplamda 843 daire, 28 cadde dükkanı, ofis bloğu ve bir AVM bulunmaktadır. Tahincioğlu ve Emlak Konut güvencesiyle geliştirilen projede 13 adet konut bloğu yer almaktadır. Nidapark Kayaşehir özellikleri arasında 104 adet mağazaya da sahip olması yer almaktadır. Projede daire aralıkları 103 metrekare ile 235 metrekare arasında değişmektedir. Projeye başlangıç 2016 yılıyken Nidapark Kayaşehir projesinin teslim tarihi 2020’nin 2. çeyreği olarak belirlenmiştir.

Nidapark Kayaşehir Nerede ve Yakın Çevre

Nidapark Kayaşehir konumu itibarıyla İstanbul’un Başakşehir ilçesinde geliştirilmektedir. İstanbul Kayaşehir’e Mecidiyeköy’den şahsi araçlarla 30 ile 40 dakikada ulaşmak mümkündür. Taksim meydanından uzaklığı 34 kilometre olan Kayaşehir semti, Kadıköy’den 47 kilometre uzaklıkta bulunmaktadır. Nidapark Kayaşehir projesinin bulunduğu merkezden geçen bazı otobüsler ise şöyledir: 79B Kayaşehir – Bakırköy, 79K Kayaşehir – Yenibosna, 78G Başakşehir – Güvercintepe, 79KM Kayabaşı Kiptaş – Mecidiyeköy, 79T Kayabaşı Kiptaş – Taksim, 79E Kayabaşı Kiptaş – Kayaşehir – Eminönü.

birevim
Paylaş

5 Comments

  1. Mehmet Güneş Reply

    Kayaşehir son 10 yılın en hızlı büyüyen ilçesi bence, şahane konut projeleri yapılmaya başlandı

  2. Yasin Aslan Reply

    Kayaşehir zaten Başbakanlık konutuyla beraber Kayaşehir oldu ondan önce kayaşehir arsalarla dolu bir ilçeydi. Çok hızlı yükselen bir yıldız oldu ilçe olarak 🙂

  3. Asya Yıldırım Reply

    Kayaşehir tarafına çok fazla konut projesi yapılmaya başladı, Nidapark’ta onlardan biri ve çok fazla rağbet görebilecek bir proje

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code

seventeen − ten =