Nivo Ataköy Projesi

Nivo Ataköy projesi; 2016 yılının temmuz ayı ile beraber başlamıştır ve 2019 yılının dördüncü çeyreğinde tamamlanması planlanan bir projedir. 314 daire yapılmıştır. Cathay Gayrimenkul tarafından geliştirilmiş olan bir projedir. Üniversite mezunlarının ve evli kişilerin daha ağırlıklı olarak yaşadığı bu yerleşim alanında ortalama olarak her yaş grubu yoğun olarak yaşamaktadır. 2.735.000 TL’ye kadar daire bulunabilen Nivo Ataköy hakkında bilgi almak için nivoatakoy.net adresine girilebilmektedir. Web sitesinde bulunan formun doldurulması sonucu daireler ile ilgili bilgiler alınabilmesi mümkündür.

birevim peşinatsız ev

Nivo Ataköy Kat Planları

Nivo Ataköy kat planları; 1+1 ve 2+1 daireler için hazırlanmıştır. 1+1 daireler; 52 metrekare veya 141 metrekare olabilmektedir. 52 metrekare olan dairelerin salonu 12 metrekare, mutfak nişi 3 metrekare, yatak odası 8.20 metrekare ve banyosu da 3.90 metrekaredir. 2+1 daireler; 104 metrekare ile 145 metrekare arasında olabilmektedir. Kat planına bakıldığında ise; salon 23.50 metrekare, mutfak nişi 4.70 metrekare, yatak odası 15.80 metrekare, oda 6.50 metrekare, banyo 3.30 metrekare ve hol de 3.10 metrekare olmaktadır.

Nivo Ataköy Ödeme Seçenekleri

Nivo Ataköy ödeme seçeneklerine bakıldığında, nakit ödeme yapılacak olması durumunda fiyatta %25 oranında bir indirim söz konusudur. Ancak taksitle ödeme yapılacak ise; dairenin fiyatının %40’ı peşinat olarak kabul edilmektedir. Kalan tutar için ise 12 ay vadeli bir ödeme planı hazırlanmaktadır. 52 metrekare olan 1+1 daireler için 750.000 TL istenmektedir. 141 metrekare olan 1+1 daireler için ise 2.500.000 TL ücret talep edilmektedir. 2+1 dairelerin satışı tamamlanmıştır. Ancak ücret olarak 2.400.000 TL istenmektedir.

Nivo Ataköy Özellikleri

Nivo Ataköy’ün özellikleri şöyledir:

  • Merkezi sistem ile ısıtılan dairelerden oluşmaktadır.
  • Ücretsiz ve kapalı otoparkı bünyesinde barındırmaktadır.
  • Güvenlik önlemlerinin fazlası ile alındığı bir yerdir. Yangın asansörü, görüntülü diyafon, servis asansörü, güvenlik kamerası, özel güvenlik, kapalı devre TV ve kartlı giriş sistemi vardır.
  • Ortak kullanıma açık bir bahçe bulunmaktadır. Ayrıca çocukların oyun oynayabilecekleri bir oyun alanı ve insanların partiler düzenleyebilecekleri bir parti alanı bulunmaktadır.
  • Masa salonu, sauna, tam donanımlı spor salonu, çocuk yüzme havuzu, kapalı yüzme havuzu, tenis kortu gibi spor olanakları bulunmaktadır.
  • Proje alanı içerisinde birçok mağaza, restoran ve kafe bulunmaktadır.

Nivo Ataköy Nerede ve Yakın Çevre

Nivo Ataköy konumu itibari ile Bakırköy, Ataköy’de bulunmaktadır. Ataköy’de E-5 üzerinde bir bölgede hayata geçirilen bir projedir. Ayrıca Nivo Ataköy’ün olduğu bölge; İstanbul’un pırlanta bölgesi olarak adlandırılmaktadır. Airport AVM ve Avrupa Residence Ataköy arasında bir bölgede yer alan Nivo Ataköy; oldukça merkezi bir yerdedir. Metro, metrobüs, AVMler, bankalar, İstanbul Kültür Üniversitesi’nin kampüsü, İstanbul Aydın Üniversitesi gibi birçok yerin yakınlarında bulunmaktadır. Şehrin önemli noktalarına oldukça kısa süre içerisinde ulaşabilmeyi mümkün kılmaktadır.

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code

twenty + fifteen =