Odeabank Ekspertiz Ücreti

Bankacılıkta en iyiye yatırım yapmayı hedefleyen ve müşterilerinin yatırımlarını korumanın ve büyütmenin mutlu paydaşlar anlamına geldiğine inanan Odeabank ile siz ve yatırımınız önemsenirsiniz.

birevim peşinatsız ev

Üstün performans ile çalışan ve kendini yenilemeyi amaç edinmiş kurum yenilikçi ve fark yaratan çözümler sunar. Daha güzel bir yerde oturmak ya da yatırım yapmak için her ne sebeple olursa olsun konut kredisi uzun vadeli, düşük taksit seçenekleri ile bütçenize en uygun şekilde mülk edinmenize destek veren çözümler sunan bir yapıda hizmet vermektedir.  .

Elbette eğer mülk edinmek istiyorsanız evin ekspertizine ihtiyacınız olacaktır.  Bu hizmeti Odeabank anlaşmalı olduğu ekspertiz firmaları aracılığı ile verebilmektedir.  Tüm bankalarda olduğu gibi Odeabank Ekspertiz Ücretleri genelde alacağınız mülk tutarının %5-6’sı gibi bir meblağ olabiliyor.

2021 yılı Odeabank Ekspertiz Ücreti 530 Türk lirası civarında bir tutar ile başlıyor. Elbette alacağınız mülkün ekspertiz raporuna göre fiyat değişiklik gösterebilir.  Odeabank müşterilerine kredi formu yanı sıra ekspertiz talep formu doldurtmaktadır.

Odeabank İle Konut Kredisinin Avantajları Nelerdir?

Bir işletme kurmayı, mevcut bir iş için envanter satın almayı ya da genişletme operasyonlarını planlıyorsanız, muhtemelen önemli miktarda paraya ihtiyacınız vardır. Köşede paran yoksa finansmana ihtiyacınız olacaktır. Finansman seçeneklerinden biri banka kredisi sağlamaktır. Bu krediler belirli vergi indirimleri sunar ve kredi kartlarına ve kredili mevduat giderlerine kıyasla daha düşük faiz oranlarına sahiptir. Bununla birlikte, bir dizi kredi koşulunu yerine getirmelisiniz ve geri ödeme yükü sizi düşürebilir.

Odeabank konut kredisi size konut ile ilgili ekspertizi de sağladı için yatırımınızı güvence altına alır.  Bu en önemli avantajlarından biridir.

Esneklik: Banka kredilerinde yalnızca düzenli taksitlendirmelerinizi zamanında yapmak için endişelenmeniz gerekir. Bu, banka talep ettiğinde tutarın tamamını ödemeniz gereken genel giderlere göre bir avantajdır. Ek olarak, bankalar genellikle ödemelerinizi zamanında yaptığınız sürece kredinizi nasıl kullandığınızı izlemez, böylece uygun göreceğiniz şekilde yatırım yapabilirsiniz.

Uygun Maliyet: Faiz oranları bakımından, banka kredileri genellikle kredi kartı ve kredi kartı gibi en ucuz seçenektir.  Ekim 2018 itibariyle, kredi kartlarına ilişkin ortalama sabit faiz oranı yüzde 17,49’a yükselirken, Küçük İşletmeler İdaresi tarafından teminat verilen belirli banka kredileri yüzde 7,5 ila 10 arasında değişmektedir. Banka kredilerinin düşük faiz oranları kesinlikle size para kazandıracak.

Ekspertiz Raporu Nedir?

Bir ev satın alma veya satma sürecinde, bazı tanıdık terimler duyabilirsiniz. Bu terimlerden biri “gayrimenkul değerleme raporu” dur. Bu, satın aldığınız veya sattığınız mülkün mevcut piyasa değerini tahmin eden yazılı bir rapordur. Diğer ismi ekspertiz raporudur.

Değerlemede verilen fiyat birkaç faktör tarafından belirlenir:

 • Bölgedeki benzer mülklerin son satışları,
 • Mülkün mevcut durumu,
 • Mahalle ve gelecekteki değere etkisi,

Bu terimler, birçok alıcı ve satıcının anlaması için zor olacak kadar belirsizdir.

Odeabank gayrimenkul değerlendirme raporu için anlaşmalı ekspertiz şirketleri ile çalışmaktadır.  Odeabank uzman incelemesi ücretleri mülkün metrekaresinden bulunduğu konuma kadar birçok sebeple değişebilmektedir.  Ancak 530 Türk lirası gibi bir tutardan başladığınız söyleyebiliriz.

birevim
Paylaş

10 Comments

 1. Yağmur Can Reply

  Odeabank’ın çok fazla şubesine rastlayamıyorum büyükşehirler hariç illerde çok yok sanırım şubesi

 2. Uğur Keskin Reply

  Odeabank ekspertiz fiyatları bence en uygun fiyatlar. Hizmet kaliteside çok iyi bir kere ekspertiz hizmeti almıştık

 3. Banu Özdemir Reply

  Odeabank yapısal olarak farklı bir bankacılık yolu izliyor gerçekten, arkadaşımda odeabankla çalışıyor ve çok memnun

 4. Beyza Aksoy Reply

  Odeabank ekspertiz hizmetinden nasıldır tam bilmiyorum ama müşterisi olarak bankacılık konusunda iyiler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code

8 + twenty =