Park Aluna Projesi

Park Aluna projesi; Alpuka İnşaat imzası ile hayata geçirilmiş olan bir projedir. Toplamda 50 adet konut yapılmıştır. Park Aluna’dan konut sahibi olmak isteyenlerin en az 850.000 TL’yi gözden çıkartması gereklidir. Kişiye özel ödeme planları ile konut alabilmek mümkündür. 2016 yılında başlanmış ve 2018 yılının aralık ayında da bitirilmiş olan bir projedir.

birevim peşinatsız ev

Park Aluna Kat Planları

Park Aluna kat planlarına bakıldığında; 4+1 dairelerden oluşmaktadır. Bu daireler 210 metrekare olmaktadır. Yerleşime bakıldığında; mutfak ile iç içe bir oturma odası, geniş bir hol, giyinme ve çamaşır odaları, ebeveyn ve genç odaları olduğu görülmektedir. Dairelerde toplamda 3 adet banyo bulunmaktadır. Parke zemin olan dairelerde mutfak da ankastredir. Her dairede jakuzi bulunmaktadır. Ses yalıtımı olan dairelerdir. 15 kişi kapasiteli 4 adet asansörün bulunduğu bir binada daireler yer almaktadır.

Park Aluna Ödeme Seçenekleri

Park Aluna ödeme seçeneklerine bakıldığında; peşin fiyatına alınabileceği gibi belirli bir oranda peşinat yatırılması ile beraber taksit ile de alınabilecek dairelerdir. Bankalardan konut kredisi alınması durumunda gerekli şartları sağlayan bir konut tipidir. 930.000 TL ile 1.100.000 TL arasında bir ücret ödenmesi ile Park Aluna’dan daire sahibi olunabilmesi mümkündür.

Park Aluna Özellikleri

Park Aluna’nın özellikleri şöyledir:

 • Yerden ısıtmalı daireler bulunmaktadır.
 • Otoparkı hem ücretsiz hem de kapalıdır. Kapalı otoparkında 150 araç kapasite bulunmaktadır. Ayrıca açık otoparkı da vardır.
 • Özel güvenlik ile yaşam alanı devamlı olarak korunmaktadır. Ayrıca kapalı devre TV bulunmaktadır.
 • Bahçesi ve çocuk oyun alanı olan, sosyal olanakların bulunduğu bir yerdir. Çocuk oyun alanında korsan gemisi temalı bir oyun alanı vardır.
 • Futbol sahası, basketbol sahası, tam donanımlı spor salonu, sauna gibi spor imkanları bulunmaktadır. Spor alanları toplamda 150 metrekaredir.
 • 3 metre yükseklikten düşen şelale ve süs havuzu bulunmaktadır.
 • Peyzaj alanında gölet, şelale ve yeşil alanlar bulunmaktadır.
 • Park Aluna’da akıllı daireler bulunmaktadır.
 • Doğal lamine ve meşe zeminler ile donatılmış dairelerdir.
 • Kış bahçesi vardır.
 • Yüksek teknolojili ankastre ürünler kullanılmıştır.

Park Aluna Nerede ve Yakın Çevre

Park Aluna konumu gereği Ankara’da Yenimahalle’de bulunmaktadır. Yaşamkent’in içerisinde yer almaktadır. Yerleşim bölgesi olarak oldukça fazla tercih edilen ve merkezi olan bir yerdedir. Dolayısı ile de ev sahibi olmak isteyenlerin ilk tercihleri arasında yer alan bir bölgededir. Konseptli dairelerden oluşan Park Aluna; geniş ve ferah dairelerin amaçlandığı bir projedir. Bu sebep ile de aile yaşamına daha fazla hitab etmektedir. Park Aluna’da yaşayan kişilerin büyük bir çoğunluğu da evli kişilerdir. Üniversite mezunu olanların ağırlıklı olarak oturduğu bu yaşam alanında; 35 ile 44 yaş arası ve 0 ile 14 yaş arası nüfus daha fazladır.

birevim
Paylaş

5 Comments

 1. Demet Koç Reply

  Park aluna tasarım olarak güzel bir mimariye sahip, ofis olarak kullanmak isteyenler kaçırmayacağı bir proje diyebilirim

 2. Osman Şahin Reply

  Ofis olarak kullanımı gerçekten şahane, arkadaşımı ziyarete gitmiştim ofisi orada çok güzel bir mimarisi var

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code

eleven + 6 =