Piyalepaşa İstanbul Projesi

İstanbul’da Beyoğlu ilçesi üzerinde 82 dönüm arazi üzerine kurulu bir konut projesi olan Piyalepaşa İstanbul sadece konutla kalmayıp aynı zamanda rezidans, ofis, otel ve caddeye geniş cepheli alışveriş sokağı ile de Piyalepaşa semtinin eski güzel günlerini yeniden canlandırmaktadır. Bakkalı, simitçisi ve manavıyla İstanbulluların özlemini duydukları semt hayatını sunan Piyalepaşa İstanbul projesi bu alanda özgünlüğü ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Piyalepaşa İstanbul, konut, rezidans, ofis, otel ve alışveriş sokağından oluşan karma projesiyle canlı ve hareketli bir sosyal yaşantıya ev sahipliği yapmaktadır.

birevim peşinatsız ev

Piyalepaşa İstanbul Kat Planları

Piyalepaşa İstanbul projesinde onlarca farklı daire tipi bulunaktadır. Genel olarak Piyalepaşa İstanbul kat planları, 2 oda 1 salon, 3 oda bir salon ve 4 oda bir salon şeklinde belirlenmiştir. Piyalepaşa İstanbul projesinde 2+1 daire tipi metrekare aralıkları 87 ile 162 arasında değişiklik göstermektedir. Bunun yanında 3+1 dairelerde ise 166 metrekareden başlayıp 182 metrekareye kadar çıkan farklı daire tipleri görülmektedir. Son olarak 4+1 daire tipleri de 237 metrekare ile 240 metrekare arasında değişiklik göstermektedir. Piyalepaşa İstanbul projesinde M blokta yer alan Polat Rezidans’ta ise 2+1 daireler 113 ile 148 metrekare ölçülere sahiptir.

Ödeme Seçenekleri

Piyalepaşa İstanbul projesinde peşin ödemelerde indirim kampanyası devam etmektedir. Piyalepaşa İstanbul ödeme seçenekleri bakımından dairelerde maksimum ve minimum fiyatlandırma bulunmaktadır. Örneğin 2+1 daireler 1 milyon 970 bin liradan başlayıp 3 milyon 450 bin TL’ye kadar farklı şekilde fiyatlandırılmaktadır. Bununla birlikte 3+1 daire fiyatları 3 milyon 410 bin TL’den başlayıp 3 milyon 920 bin TL’ye kadar değişiklik göstermektedir. 4+1 daireler ise 4 milyon 830 bin TL ile 5 milyon 100 bin TL arasında fiyatlandırılmaktadır.

Piyalepaşa İstanbul Özellikleri

Piyalepaşa İstanbul özellikleri bakımından konut sahibi olmak isteyenlerin tüm ihtiyaç ve beklentileri düşünülerek farklı zevk ve beğeniye hitap eden 60 ile 240 metrekare arasında onlarca farklı tipte daireye ev sahipliği yapmaktadır. Dairelerin yüksek tavanlı olması ferah bir yaşam alanı yaratırken, her dairede bulunan balkon, dairelere tahsis edilen depo alanı ve gün ışığından maksimum faydalanmaya imkan veren büyük pencereler Piyalepaşa İstanbul projesinin ayrıcalıklı özellikleri arasında yer almaktadır.

Piyalepaşa İstanbul Nerede ve Yakın Çevre

Piyalepaşa İstanbul konumu itibarıyla İstanbul’un Beyoğlu ilçesinde Piyalepaşa semtinde hayata geçirilmiştir. İstanbul’da TEM üzerinden köprü istikametinde ilerlendiğinde Hasdal, Okmeydanı bağlantı yolu üzerinden Okmeydanı Kavşağı’na ulaşıldıktan sonra Kasımpaşa istikametine devam edildiğinde Piyalepaşa İstanbul’a ulaşmak oldukça basittir. Öte yandan Piyalepaşa İstanbul yakın çevresine bakıldığında Çağlayan Adliyesi’nin hemen yanında yer alan Çağlayan Kavşağı’ndan da Kasımpaşa istikametine dönüldüğünde Piyalepaşa Bulvarı üzerinde 3 kilometre seyredildikten sonra Piyalepaşa İstanbul projesine ulaşmak mümkün olmaktadır. Dolmabahçe ve Kağıthane Tünellerine oldukça yakındır.

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code

two × 1 =