Resim İstanbul Projesi

Aydos’ ta yer alan Resim İstanbul Ortadoğu Grup tarafından inşa edilmiştir.  Toplamda 81.433 metrekarelik oldukça geniş alan üzerine kurulu olan Resim İstanbul Projesi, 28 bloktan meydana geliyor. Projenin kurulu olduğu alanın büyük bir kısmı yeşil alan olarak belirlenmiştir. Ayrıca projenin asıl adı da Resim İstanbul Nefes projesi olarak geçer. Proje ile, İstanbul’ da yaşayan kişilerin, şehir hayatından uzak, yeşilin ve doğanın içinde bir yaşam sürmelerini amaçlanır. Yeşil alan haricinde, proje kapsamında, çocuk oyun alanları, sauna, havuz, yürüyüş yolu gibi yerler de mevcuttur.

birevim peşinatsız ev

Resim İstanbul Kat Planları

Toplamda 28 blok ve 1.394 adet daireden meydana gelen projenin kurulu olduğu devasa alanın büyüklüğü ise 41.433 metrekaredir. Resim İstanbul kat planları ise, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 olacak şekilde, her farklı kişinin isteğine hitap edecek şekilde tasarlanmıştır. Ayrıca her dairede akıllı ev sistemi mevcut. Kişiler akıllı ev sistemi sayesinde birçok işlevi çok daha kolay bir şekilde halledebiliyorlar. 1.394 adet konut ile bu proje, büyük bir kesime hizmet vermeyi amaçlıyor.  Proje kapsamındaki dairelerin büyüklükleri ise 66 metrekare ve 230 metrekare arasında değişiyor.

Ödeme Seçenekleri

Resim İstanbul ödeme seçenekleri ile insanlar tarafından oldukça tercih edilen projede üç farklı ödeme sistemi bulunuyor; birinci seçenek ile, isteyen kişiler %2 peşinat ödeyerek 1 yıl boyunca taksit ödemeden, ikinci olarak, dileyen vade farkı olmadan 36 ay taksit seçeneği ile, üçüncü seçenek ise, peşinat ödemeden, tamamını peşin ödeyerek %10 indirim fırsatından yararlanarak, ödemelerini gerçekleştirebilirler. Ayrıca kişiye özel olarak uygulanacak olan uygun ödeme koşullarından yararlanmak için de satış ofisine gidilerek bilgi alınması mümkündür.

Resim İstanbul Özellikleri

Resim İstanbul projesi İstanbul Aydos’ ta yer alır. 81.433 metrekarelik alan üzerine kurulu projeye ait 28 blok bulunur. Projede toplamda 1.394 adet konut bulunur. Resim İstanbul özellikleri açısından, kişilerin daha rahat yaşayabilmesini amaçlar. Proje alanı içerisinde, yapay gölet, açık hava sineması, spor salonu, çocuk oyun alanı, dinlenme alanları, basketbol sahası ve davet salonu gibi birçok sosyal alan yer alır.  Ayrıca Finans Merkezi Ataşehir’ e ve Sabiha Gökçen Havalimanı’ na kısa mesafede bulunur.

Resim İstanbul Nerede ve Yakın Çevre

Resim İstanbul, Aydos’ta, Aydos Ormanı’ na karşı konumlandırılmış şekildedir. Resim İstanbul konumu açısından, merkezi yerlere kısa mesafede ulaşılabilmesi için planlanmıştır. Proje, Samandıra ve Kartal bağlantı yolu üzerinde bulunur. Projenin konumundan, Kartal sahiline 10, metro kullanımı ile Üsküdar’ a 24, Taksim’ e 44, Yenikapı’ya 36 dakikada ulaşılabilir. Ayrıca 3. Köprü bağlantı yollarına olan yakınlığı sayesinde de eşsiz bir konuma sahiptir. Projenin lokasyonu oldukça önemli ve merkezi bir bölgededir, bundan dolayı insanların Resim İstanbul’u tercih etmelerinde konum da, bir sebep haline gelmiştir.

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code

2 × one =