Sahibinden Satılık Araba ve Ev Alma Fırsatı

Sahibinden satılık araç ve konut alma fırsatı, kişileri aracılara komisyon ödeme külfetinden kurtarmak için tercih edilebilecek önemli bir seçenektir. Günümüzde ev ve araba fiyatlarının yüksekliği göz korkutsa da, yüksek ev kiraları ve yol masrafları düşünüldüğünde araba ve ev alma seçeneği çok daha cazip hale gelmektedir. Sahibinden araba ve ev alma, birikimi olan kişiler için en ideal tercihlerden birisidir.

birevim peşinatsız ev

Taksitle araba ve ev alma fırsatı, kişilerin tercih edebileceği en avantajlı yöntemlerden birisidir. Birevim, oluşturmuş olduğu taksitle ev ve araba alma modelleri ile kişilere ulaşım ve kira masrafları kadar aylık taksit ödeyerek ev sahibi olmak imkanı sunmaktadır.

Taksitle Araba Alma Fırsatı

Taksitle araç alma imkanı, Birevim firmasının sunmuş olduğu avantajlardan birisidir. Sisteme dair önemli detaylar şu şekildedir:

  • Taksitle araç almak isteyenlerden peşinat talep edilmemektedir. Katılımcılar borçlarını azaltmak için dilerlerse peşinat ödemesi yapabilmektedir.
  • Taksitle araba alma imkanı hem ikinci el hem de sıfır kilometre araçlar için kullanılabilmektedir.
  • Firmanın birikime dayalı finans desteği seçeneğinden faydalananların araç belirlemesi kendileri tarafından yapılmaktadır. Kişiler Türkiye’de bulunan herhangi bir araç için Birevim taksitle araba ve ev alma fırsatlarından yararlanabilmektedir.
  • Birevim taksit tutarları kişinin kendi ödeme gücüne göre belirlenmektedir. Çok ufak taksit tutarları belirlenerek araba alınabilmektedir.

Taksitle Konut Alma Fırsatı

Taksitle ev alma fırsatı, Birevim firmasının sunmuş olduğu imkanlardan bir diğeridir. Firmanın farklı ödeme yöntemi modellerinden biri seçilerek araba ve ev alma imkanı bulunabilmektedir. Bu yöntemler şu şekilde listelenebilmektedir:

  • Rahat Model: Kişi ödeme gücüne göre belirli bir gruba dahil edilmektedir. Bu grupta noter huzurunda kura çekilerek her ay ev sahibi olacak bir kişi belirlenmektedir. Gruptaki kişilerin aylık yaptığı ödemelerle her ay bir kişi ev sahibi olacaktır.
  • Sabit Model: Kişi aylık taksitler halinde belirlemiş olduğu konutun değerinin yarısına kadar birikim yapmaktadır. Geri kalan içinse faizsiz finans desteği sağlanmaktadır.
  • Esnek Model: Kişi aylık taksitler halinde belirlemiş olduğu konutun değerinin yarısına kadar birikim yapmaktadır. Geri kalan içinse faizsiz finans desteği sağlanmaktadır. Sabit Model yönteminden farkı ise aylık taksit tutarı belirlemesi yapılmamasıdır. Kişi her ayki bütçesine göre yapacağı birikimi kendisi belirlemektedir.
  • Hızlı Model: Katılımcılar arasında gruplar oluşturularak sırasıyla finans desteği sağlanmaktadır.
birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code

twenty − sixteen =