Semt Bahçekent Projesi

Sur Yapı tarafından hayata geçirilmiş olan Semt Bahçekent projesi, 23.264 metrekarelik bir arazi üzerine kuruludur. İki kısımdan oluşan projede, toplamda 669 daire ve 26 adet ticari alan yer alıyor. Proje kapsamında birbirinden farklı, tasarımlara, büyüklüklere ve fiyatlara sahip olan 26 tip daire çeşidi bulunuyor.  7/24 kamera sistemin sahip olan proje, güvenlik açısından ev sahiplerininim içini rahatlatacak bir düzeyde bulunuyor.  Proje kapsamındaki iki etaplık yapı ile hem küçük ailelere hem de kalabalık olan ailelere hizmet verilebiliyor.

birevim peşinatsız ev

Semt Bahçekent Kat Planları

İki kısım ve 669 konuttan meydana gelen projede dört farklı kat planı bulunuyor.  Her insanın maddi durumuna göre ve aile fertlerinin sayısına göre satışa sunulan daireler mevcut. Semt Bahçekent kat planları 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 ‘ dir. Proje kapsamında 26 farklı konut tipi yer alıyor. Bu daire çeşitlerinin her biri farklı tasarımlara ve farklı oturma planlarına sahiptir. Konutların büyüklükleri 72 metrekare ve 233 metrekare arasında değişkenlik gösterebiliyor. Kişi her türlü durumu göz önünde bulundurarak istediği türdeki konutu alma hakkına sahiptir.

Ödeme Seçenekleri

Proje kapsamında, 4 farklı oturma planına sahip daireler için belirlenmiş olan fiyat en az 320.00 TL, en fazla 969.000 TL ‘dir. Semt Bahçekent ödeme seçenekleri için uygun ödeme planı gibi imkanları bünyesinde barındırıyor.  Normal şartlarda proje için %5 peşinat verilmesi durumunda geriye kalan kısım için 60 ay vade farkı uygulanmadan taksit imkânı da bulunuyor. Kişinin ödeme ile alakalı yapacağı görüşme neticesinde, kişiye özel olarak çıkarılan, kişiye özel ödeme planından yararlanabilir. Ayrıca projede, peşin satın alımlarda %20 gibi bir indirim yapılması fırsatı da yer alıyor.

Semt Bahçekent Özellikleri

Semt Bahçekent projesi, Sur Yapı adı altında İstanbul Esenyurt Behçekent’ te 23.264 metrekarelik bir arazi üzerinde yükseliyor. 2 kısım ve 6 bloktan meydana gelen projede toplamda 26 farklı tasarıma sahip olan 669 adet daire bulunuyor. Semt Bahçekent özellikleri bakımından birçok alanda avantajlı imkanlar tanır. Semt Bahçekent’ in sosyal donatıları arasında açık-kapalı otopark, basketbol sahası, restoran, kafe, açık yüzme havuzu, dinlenme alanları, yeşil alan, yürüyüş yolları, çocuk parkı, spor salonu, sauna ve hamam gibi daha birçok aktivite yapılacak alanlar bulunur.

Semt Bahçekent Nerede ve Yakın Çevre

Semt Bahçekent projesi İstanbul Esenyurt Bahçekent’ te yer alır. Semt Bahçekent konumu sayesinde, ev sahibi olan kişiler birçok ihtiyacını karşılayabilir.  Özel VM Medical Park Hastane Bahçeşehir, Nutraslim Polikliniği, Bahçeşehir Atatürk Anadolu Lisesi, Bahçeşehir Okyanus Koleji, İnnovia Çarşı AVM, Prestige Mall, Parway ve Ömerli Kiptaş AVM gibi yerlere oldukça yakın mesafede yer alan Semt Bahçekent, bundan dolayı müşterilerde tercih sebebi olmuştur.

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code

14 − nine =