Sierra Yaşamkent Projesi

Ankara’nın yükselen yaşam merkezlerinden biri olarak öne çıkan Sierra Yaşamkent projesi, Kargın İnşaat tarafından hayata geçirilmiştir. Yaşamkent lokasyonunda 15 farklı konut tipiyle yükselen Sierra Yaşamkent projesinde ferah ve fonksiyonel tasarıma sahip rengarenk bahçelerin dışında, açık ve kapalı yüzme havuzu, fitness salonu ve yürüyüş salonu bulunmaktadır. 61 metrekareden 211 metrekareye kadar birbirinden farklı boyutlarda daireler bulunan projede ayrıca çarşı, kat bahçeleri, sauna gibi çok sayıda sosyal donatı yer almaktadır. Sierra Yaşamkent projesi, birbirinden farklı ihtiyaçlara ve zevklere karşılık gelen 15 farklı tipte 281 daireye ev sahipliği yapmaktadır.

Sierra Yaşamkent Kat Planları

Sierra Yaşamkent kat planları; 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon tipinde konut seçeneklerinden oluşmaktadır. Proje kapsamında 1+1 olarak hazırlanan daireler 61 ile 64 metrekare arasında, 2+1 daireler ise 75-82 metrekare arasında değişmektedir. Sierra Yaşamkent projesinde 3+1 daireler 137-150 metrekare arasında farklılık gösterirken 4+1 daireler ise 211 metrekare olarak planlanmıştır.

Ödeme Seçenekleri

Sierra Yaşamkent projesinde fiyat listesine bakıldığında 2+1 90 metrekare dairelerin fiyatları 494 bin ile 562 bin arasında değişmektedir. Yine 2+1 110 metrekare dairelerde ise fiyatlar 595 bin TL’den başlayıp 619 bin TL’ye kadar çıkabilmektedir. Sierra Yaşamkent ödeme seçenekleri arasında henüz satışı tamamlanmamış dairelerde %20 oranında nakit indirimi uygulanmaktadır. Satışı devam eden 4+1 A blok 211 metrekare dairelerin fiyatları ise 1 milyon 115 bin TL’den başlamaktadır.

Sierra Yaşamkent Özellikleri

Sierra Yaşamkent geniş ve işlevsel tasarıma sahip dairelerden oluşmaktadır. Rengarenk peyzaj alanı ve zengin sosyal tesisleri ile ziyaretçilerine enfes bir yaşam alanı sunan Sierra Yaşamkent özellikleri arasında fitness salonu, kapalı havuz, yürüyüş salonu, basketbol sahası, çocuk kulübü ve pilates stüdyosu gibi zengin sosyal olanaklar yer almaktadır. Bunun yanı sıra ücretsiz ve kapalı otoparka sahip olan projede ayrıca yerden ısıtma sistemi bulunmaktadır. 281 dairenin yanı sıra 23 adet mağaza bulunan Sierra Yaşamkent projesinde çocuk oyun alanı, kafe – restoran ve parti alanı yer almaktadır. Sierra Yaşamkent spor olanakları şunlardan oluşmaktadır: Futbol-basketbol sahası, açık-kapalı yüzme havuzu, squash kortu, sauna, tam donanımlı fitness ve spor salonu.

Sierra Yaşamkent Nerede ve Yakın Çevre

Ankara’nın en merkezi noktalarından biri olarak kabul edilen Çayyolu – Yaşamkent lokasyonunda yükselen Sierra Yaşamkent konumu itibarıyla ev sahiplerinin ulaşımını önemli ölçüde rahatlatmaktadır. Sierra Yaşamkent projesi, adını aldığı gibi Yaşamkent Bulvarı üzerinde konumlanmaktadır. Migros ve Besa İş Merkezi’ne pastane ve kafelere, otobüs duraklarına yürüme mesafesinde bulunmaktadır. Bu nedenle Sierra Yaşamkent projesi toplu ulaşıma yakın olması, cadde üzerinde yer alması, minibüs ve dolmuş gibi ulaşım araçlarının güzergahı üzerinde konumlanması sebebiyle tercih edilebilir bir lokasyona sahiptir.

Paylaş