Sıfır Araba Kampanyaları ve Faizsiz Kredi İmkanı 2019

Lüks olmaktan çıkan ve gerçek bir ihtiyaca dönüşen otomobiller, son dönemde rakamsal olarak fazlasıyla can yakar hale geldi. Otomobil piyasasındaki rakamlar her geçen gün biraz daha yükseliyor ancak ötv indirimi ile birlikte bu detayı geri plana atmak mümkündür. Bankalar da harekete geçmiş durumda ve faizsiz kredi imkanı ile birlikte araç sahibi olmanızı daha kolay hale getiriyorlar.

birevim peşinatsız ev

Bununla birlikte otomotiv piyasasındaki markaların da adım attıklarını ve uygun rakamlar ile hizmet verdiklerini görebiliyoruz. Sıfır araba kampanyaları ve faizsiz kredi imkanı 2019 başlığı altında detayları inceleyeceğiz ve merak ettiğiniz sorulara yanıt vereceğiz. Dilerseniz daha fazla vakit kaybetmeden başlayalım ve soru işaretlerini ortadan kaldıralım.

BMW Sıfır Otomobil Kampanyası Devam Ediyor

118i modeli için 36 ay vade seçeneği ve 131.000 liradan başlayan anahtar teslim fırsatı ile muazzam bir kampanya karşımıza çıkıyor. Bmw tutkunlarını harekete geçiren bu kampanyadan faydalanmak adına sizler de adımlarınızı bir an önce atabilirsiniz. 318i modeli için de 2.299 liradan başlayan taksit seçenekleri söz konusu hale gelmiş durumda.

Otomobil dünyasının önde gelen markalarından biri olan Bmw, yeni dönemde de fırsatlar sunmaya devam ediyor ve bu konuda sizleri de tatmin edeceğini düşünüyoruz.

Mercedes Sıfır Otomobil Kampanyası

E serisi için özel fırsatlar söz konusu ve ticari müşterilerin faydalanabileceği bu fırsatlarda 200.000 liralık faizsiz kredi seçeneği karşımıza çıkıyor. Sıfır faiz ile bir yıl sonra ödemeye başlayacağınız taksitler sayesinde sizler de araç sahibi olabiliyorsunuz ve bu da Mercedes tutkunlarını harekete geçirmiş durumda.

Audi Sıfır Otomobil Kampanyası

A3 Sportback ile birlikte Sedan modeli için 50.000 lira kredi desteği söz konusu. Sıfır araba kampanyaları ve faizsiz kredi imkanı 2019 başlığı altında son olarak bu detayı da sizinle paylaşmak istiyoruz. Audi markası, 24 ay vade ile %0 faiz detayı ile karşımıza çıkıyor. Kampanya kapsamında değerlendirebileceğiniz A4 1.4 modeli için ise 60.000 liralık kredi fırsatı söz konusudur ve bu da araç sahibi olmak isteyenleri harekete geçirecek bir rakamdır.

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code

13 − 8 =