Sıfır Değerinde Faiz Oranları İle Kredi Çekip Ev Alabilirsiniz

Her insan daha konforlu ve birinci sınıf bir ev sahibi olmak için hayatları boyunca çalışırlar. Para biriktirerek ev alınabileceği gibi aynı zamanda bankalardan konut kredisi çekerek de ev sahibi olabilirsiniz. Günümüzde ev kredilerinde faiz oranlarının düşmesi ve bazı özel şirketlerin bir araya gelerek büyük projelere adım atması sayesinde düşük faiz oranlarında o hep hayalini kurduğunuz evi satın alabilirsiniz.

birevim peşinatsız ev

Emlak konut ve gayrimenkul satıcıları bir araya gelerek ülkemizde dev bir projeye imza attı. Özel inşaat şirketleri ve emlak gayrimenkul sahipleri ülkemizdeki tam 9 farklı bankayla anlaşma içine girmiş ve ülke çapında yapılan toplu konutlar projeleri ile sizlere kolayca ev sahibi olma şansını tanıyor. 2017 senesinin 15 temmuz tarihinden itibaren yürürlüğe geçecek olan bu proje kapsamında 240 ay vadeye kadar geri ödeme planı yaparak neredeyse hiç faiz ödemeden ev sahibi olabiliyorsunuz. Satın almak istediğiniz ev için %5 oranda peşinat ödeyerek kalan kısımları anlaşmalı olunan dokuz bankadan kredi ile temin ediyorsunuz. Bu kampanya kapsamındaki konut projeleri için gerekli krediyi Albaraka garanti bankası Halkbank iş bankası yapı kredi bankası Vakıfbank vakıf katılım bankası ziraat bankası ve ziraat katılım bankasından çekebilirsiniz. Özel inşaat şirketlerinin bu bankalar ile yaptığı anlaşmalı konut projelerinde beğendiğiniz ev için bankayla giderek gerekli kredinin çekimini başlatabilirsiniz. Ayrıca eğer banka kredi notunuz düşükse o halde şirket sizin için kendisi kredi çekiyor ve ödemelerinizi şirkete yapmaya başlıyorsunuz.

Anlaşmalı bankalardan çekeceğiniz faizsiz konut kredisi sayesinde hayalini kurduğunuz eve kavuşursunuz. Ayrıca kredinin ödeme durumunu da siz ayarlayabildiğiniz için kendi bütçenize en uygun ödeme planını çıkartabiliyorsunuz. Düşük faiz oranında yapacağınız ödeme durumunda verdiğiniz peşinat dışında kalan tutar 240 aya kadar taksitlenebiliyor. Ancak daha düşük taksit sayısını tercih ederek ödemelerinizi kolay bir şekilde kısa sürede bitirebilirsiniz. Senelerdir kendiniz ve aileniz için hayalini kurduğunuz o evi hiçbir faiz ödemeden sadece evin ana parasını ödeyerek satın alıp hayallerinizi gerçekleştirmiş oluyorsunuz.

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code

12 − 2 =