Sinpaş Gökorman Projesi

Sinpaş Gökorman projesi; Sinpaş GYO tarafından geliştirilmiştir. Projenin %71’i tamamlanmıştır. 2017 yılının nisan ayı itibari ile başlatılan proje, 2020 yılının aralık ayı itibari ile tamamlanacaktır. 22 Eylül tarihi ile beraber de yapılmış olan daireler satışa çıkarılmıştır. 426 adet daire sayısına ulaşmak hedeflenmiştir. sinpasgokorman.com adresi aracılığı ile proje hakkında daha fazla bilgi alabilmek mümkündür. Şeffaf odalar sayesinde manzaranın tadını çıkartabilirken, lounge aracılığı ile keyifli vakit geçirebilmek ve acil ihtiyaçlar için yaşam alanından dışarıya çıkmaya gerek kalmadan mini çarşıdan ihtiyacını görebilmek; Sinpaş Gökorman ile mümkündür.

birevim peşinatsız ev

Sinpaş Gökorman Kat Planları

Sinpaş Gökorman kat planları aşağıda verilmiştir:

 • 49 metrekare ile 58 metrekare arasında bir büyüklüğü olan stüdyo daireler bulunmaktadır.
 • 1+1 dairelerin büyüklükleri ortalama 96 metrekare ile 79 metrekare arasındadır.
 • 106 metrekare ile 134 metrekare arasında 2+1 daireler satılmaktadır.
 • 3+1 dairelerin büyüklükleri 137 metrekare ile 170 metrekare arasında değişebilmektedir.
 • 4+1 daireler metrekare bakımından 186 metrekare ile 193 metrekare arasında değişebilmektedir.

Sinpaş Gökorman Ödeme Seçenekleri

Sinpaş Gökorman ödeme seçeneklerine bakıldığında;2 farklı ödeme seçeneğinin olduğu görülmektedir. Nakit ödeme yapılması durumunda, alınacak olan dairenin tutarında %10 oranında bir indirim yapılmaktadır. Ancak dairenin taksit ile alınması durumunda ise farklı tutarlarda peşinat yatırılabilmektedir. %10 oranında peşinatın yatırılması halinde 6 ay vade ile ödeme ertelenebilmektedir.. %15 oranında peşinat yatıranların kalanını 12 sonrasında ödeyebilme imkanı bulunmaktadır. %20 oranında peşinat ile 24 aya kadar ödeme ertelenebilmektedir. Toplamda 72 aylık ödeme süresi bulunmaktadır. Stüdyo dairelerin ücretleri 384.284 TL ile 485.066 TL arasında değişmektedir. 1+1 daireler ortalama 645.714 TL’ye kadar tutabilmektedir. 2+1 daireler için en az 760.772 TL’nin gözden çıkarılması gereklidir. 3+1 dairelerin tutarları 1.048.179 TL ile 1.519.010 TL arasında tutabilmektedir. 4+1 dairelerin ücretleri ortalama 1.500.000 TL’dir.

Sinpaş Gökorman Özellikleri

Sinpaş Gökorman özellikleri şöyledir:

 • Yerden ısıtmalı daireleri bulunmaktadır.
 • 000 metrekare büyüklüğünde komşu park alanı bulunmaktadır. Kapalı otoparkı vardır.
 • Fitness, spa, sauna, açık yüzme havuzu, kapalı yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, futbol sahası, basketbol sahası, tenis kortu ve tam donanımlı spor salonu gibi spor olanakları bulunmaktadır.
 • Ortak kullanım alanının olduğu bir bahçenin yanı sıra çocuk oyun alanı da bulunmaktadır.
 • Sinpaş Gökorman’ın içerisinde mini bir çarşı vardır.
 • Dijital alt yapısı olan bir yerdir.

Sinpaş Gökorman Nerede ve Yakın Çevre

Sinpaş Gökorman konumu; İstanbul, Ümraniye’de, Aşağı Dudullu’dadır. Metroya 2 dakika mesafede bulunmaktadır. Çamlıca ile arasında 10 dakikalık bir mesafe vardır. Ikea-Meydan AVM’ye 4 dakika uzaklıktadır. Ataşehir’e 10 dakikada gidebilmenin mümkün olduğu bir mesafededir. Yakınında birçok park bulunmaktadır. İş merkezlerine ve birçok ulaşım aracına yakın mesafede bulunması sebebi ile genç profesyonelleri hedefleyen bir yaşam alanıdır.

birevim
Paylaş

5 Comments

 1. Hülya Şimşek Reply

  Sinpaş’ın yine kalitesini konuşturduğu bir proje. Ümraniye de olmasıyla birlikte yakınında avm olması da fiyatı etkileyen unsurlar oluyor.

 2. Ali Kurt Reply

  Sinpaş projeleri gerçekten çok kaliteli oluyor, bu tarz projeler lokasyon merkeze yakınlığı ve yakınlarındaki imkanlarla önemleşiyor. Bu projede yakınında bir çok sosyal ortamı barındırdığından projeye rağbet fazla 🙂

 3. Buket Işık Reply

  Lokasyonu merkezi, mimarisi işe şahane, güncel fiyatlarını bilmiyorum ama şu an ki konudaki fiyatını hak eden bir yapı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code

fourteen − ten =