Skyland İstanbul Projesi

Skyland İstanbul, Türkiye’nin ikiz kuleleri olarak adlandırılmaktadır. Avrupa’nın en yüksek 8. Binası konumundadır. Türkiye’nin ise, en yüksek binasıdır. 65 katlı ve 285 metre yüksekliğindedir. Skyland İstanbul; 5 yıldızlı otel, 504 ofis alanı, 830 konut, 550 kişilik konferans salonu ve 300 adına barındırmaktadır. Konum olarak, Şişli bölgesinde Seyrantepe mahallesinde bulunmaktadır. İnşaatına 2012 yılında başlanılmış ve 2017 yılında bitirilmiştir. Tasarımı Peter Vaughan, inşaatı ise Eroğlu Gayrimenkul tarafından yapılmıştır.

birevim peşinatsız ev

Skyland İstanbul içerisinde akıllı evler bulundurmaktadır. Touch screen paneli ile evinizle ilgili birçok işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Akıllı telefon ve tabletlerinizden işlemleri yapabilirsiniz. Evinizin ısıtma, havalandırma, aydınlatma ve soğutma işlemlerinizi akıllı cihazlarınızdan yapabilirsiniz. Bu işlemleri hem evdeyken hem de evde değilken gerçekleştirebilirsiniz. Skyland İstanbul projesinde evinizi veya ofisinizi tasarlatabileceğiniz bir hizmet bulunmaktır. Bu hizmet, Hom Design Center’dır. Skyland İstanbul’un içinde yer almaktadır ve istediğiniz zaman tasarım yaptırabilirsiniz. Proje barındırdığı birçok olanak sayesinde oldukça fazla tercih edilmektedir.

Skyland İstanbul Kat Planları

Skyland İstanbul projesinde birçok yapı bulunmaktadır. Tower Ofis, Tower Residence, Hom Design Center, Flat Ofis, Sky Residence ve Teras Evler gibi projeler bulunmaktadır. Proje 1+0, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daireler barındırmaktadır. Flat Ofis 7 katta oluşmaktadır ve kiralanabilir ofisler bulunmaktadır. Teras Evler 8 kattan oluşmakta ve teraslı evler barındırmaktadır. Sky Residence; 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve studio daireler barındırmaktadır. Tower Ofis 37 kattan oluşmaktadır. 533 ofisi içerisinde barındırmaktadır. Ofisler 83 m2’den başlamaktadır.

Skyland İstanbul Ödeme Seçenekleri

Skyland İstanbul, ofis ve residencelar için ayrı taksitler uygulamaktadır. Ödemenizi yaptıktan sonra hemen anahtar teslim bir şekilde taşınabilirsiniz. Ofisler 9.700 TL taksit ile, residencelar ise 5.700 TL taksitle sahiplerini aramaktadır. Skyland İstanbul “0” peşinat istemekle beraber 0.49 faiz oranı ile banka kredisi sunmaktadır. Ödeme seçenekleri istediğiniz projeye göre değişebilmektedir. Ayrıca “0” peşinat 60 ay’a kadar 0,49 faiz oranı ile banka kredisi satışları sadece residencelar için geçerlidir. Sky Residence, Flat Ofis, Teras Evler ve Tower Ofis projelerinde ödeme planları farklı olabilmektedir. Burada belirttiğimiz fiyatlar ve oranlar zaman içinde değişebilmektedir. Skyland İstanbul farklı zamanlarda farklı kampanyalar düzenlediği için fiyatlar her zaman aynı kalmamaktadır. Uygun şartlarda ofis veya residence sahibi olmak istiyorsanız kampanyaları düzenli olarak takip etmeniz gerekmektedir. Projelerin fiyatları 1.000.000 TL’den başlayıp 7.000.000 TL’ye kadar çıkmaktadır.

Skyland İstanbul Özellikleri

Skyland İstanbul ciddi anlamda birçok projeyi ve olanağı içinde barındırmaktadır. Bunları şöyle sıralayabiliriz:

– Açık ve kapalı yüzme havuzları
– Çocuklar için yüzme havuzları ve oyun alanları
– Sauna
– Fitness
– SPA
– AVM
– Kapalı otopark
– Kameralı güvenlik
– Güneşlenmek için teras
– Jeneratör
– Lobi ve resepsiyon
– Merkezi ısıtma
– Intercom sistemi
– Sprinkler sistemi
– Akıllı ev hizmetleri
– Özel ulaşım yolları gibi birçok özelliği içerisinde barındırmaktadır.

Skyland İstanbul Nerede ve Yakın Çevre

Şişli’nin Seyrantepe mahallesinde yer almaktadır. Yenikapı – Hacıosman metro hattıyla kolay ulaşım sağlanabilmektedir. İstanbul’un hemen hemen tüm yollarıyla kesişmektedir. 2. köprüye en yakın projedir. 1. ve 3. köprülerin bağlantı ve geçiş yolları üzerinde yer almaktadır. Cendere caddesi ve TEM üzerinden özel girişleri bulunmaktadır.  TEM yolu üzerinde, metroya yürüyüş mesafesinde, Türk Telekom Arena’nın hemen yanında, Fatih Sultan Mehmet köprüsüne 5 dakika ve İstanbul Havalimanı’na ise 25 dakika uzaklıktadır. Maslak ve Levent arasında merkezi bir konumda yer almaktadır.

birevim
Paylaş

4 Comments

  1. Yasin Özkan Reply

    Skyland İstanbul bir site apartman projesi değil bir alışveriş yaşam merkezi gibi tasarlanmış, içinde ne ararsan var 🙂

  2. Burak Demir Reply

    Skyland Istanbul projesi yaşam alanıyla ve muhteşem mimarisiyle Şişli’de göz kamaştırıyor. Ayrıca Türkiye’nin en yüksek yapısı olması da şahane.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code

fifteen + 19 =