Taksitle Araba Sahibi Yapan Firmalar

Taksitle araç sahibi olmak için öncelikli olarak senetle araç veren yerlere göz atmanız lazımdır. Zira tüm galerilerde senetle satış yapılmıyor. Özellikle büyük şehirlerde İstanbul, Ankara, İzmir gibi illerde senetle araç satışı yapanların sayıca daha fazla olduğunu belirtmek gerekir. Günümüzde oldukça güvenilir şekilde taksitle araç satın alabileceğiniz yerler ise şu şekilde sıralanıyor:

birevim peşinatsız ev

Wowwo Senetle Araba

Yeşil Holding tarafından kurulan bu firma senetle araba satışı yapan yerlerden biridir. Araç alımında peşinat söz konusudur. Ancak peşinat tutarı diğer yerlere nazaran oldukça düşük tutulmuştur. Her bütçeye uyum sağlayacak bir peşinat tutarı üzerinden araca sahip olmanıza neden olur. Özellikle zengin sayıda bir araç listesi sunan adres, istediğiniz seçeneğe doğrudan ulaşmanıza yardımcı olur. Yaşı büyük araç modellerinde daha düşük bir peşinat ve taksit kolaylığı da bu adres yardımı ile karşınıza çıkmış olacaktır.

Oto vadeli Senetle Araba

Oto vadeli firması da yıllardır senetle araba satışı yapmakta olan firmalar arasında yer alıyor. Konunun güvenilir seçeneklerinden biri olan bu firma, 36 aya varan taksit imkanları üzerinden araç sahibi olmanıza imkan sağlar. Peşinat talep eden firma, bu şekilde araç alım işlemlerini düşük peşinat üzerinden biraz daha kolay yönetebilmenize yardımcı olur. Zengin sayıda araç listesi üzerinden senetle birlikte istediğiniz aracı seçebilir ve kısa bir süreç içinde aracı teslim almak için harekete geçebilirsiniz.

Birarabam

Taksitle araba satışı yapan firmalar arasında yer alan birarabam, konunun iyi alternatiflerinden biri olarak gösteriliyor. Bir arabam olsun diyorsan iletişime geç sloganı ile kurulan firma, kolay yoldan araç sahibi olmayı vaat ediyor. Eğer sicilde veya ödemelerde herhangi bir sorun çıkmayacağı görülürse, arabanın teslimi ise en geç 3 gün içinde yapılıyor. Firmanın konu hakkında diğer iddiası ise tamamen faizsiz uygulama ile araba sahibi yapmasıdır. Hiç fark ödemeden küçük taksit imkanları üzerinden bu adres üzerinde yeni aracınızı belirleyebilirsiniz. Başvuru işlemleri ise, firmanın kendi resmi internet sitesi üzerinden başvuru formunu doldurarak veya ilgili telefon numarası üzerinden yapılabilir.

birevim
Paylaş

5 Comments

  1. Nurcan Turan Reply

    Taksitle araba sahibi yapan firmaların sayısı çok artmaya başladı ve bence birevim araba kısmında çok başarılı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code

eighteen − ten =