Teras Kule Projesi

Dap Yapı güvencesiyle İstanbul’un Kartal semtinde geliştirilen bir proje olan Teras Kule projesi, kapsamı itibarıyla 364 adet rezidans, 21 ofis ve 11 mağazadan oluşan 2 bloklu bir projedir. Proje başlangıç tarihi 2016 yılının son çeyreği olan Teras Kule projesinde teslim tarihi 2019 yılının sonu olarak belirlenmiştir. Toplamda 364 dairenin yer aldığı Teras Kule projesinde dairelerin aralıkları 38 metrekare ile 280 metrekare arasında değişmektedir. Proje kapsamında 16 bin metrekarelik arsa alanı üzerinde 21 ofisin yanı sıra 11 mağaza bulunmaktadır. Binadaki kat sayısı 30 olarak planlanmıştır.

birevim peşinatsız ev

Teras Kule Kat Planları

Teras Kule projesi karma konut projesi olarak öne çıkmaktadır. 16 bin metrekarelik arsa üzerinde 1+0, 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde rezidanslar bulunmaktadır. 1+0 rezidanslar 38 ile 68 metrekare arasında değişirken, 2+1 dairelerin genişliği de 158 metrekare ile 234 metrekare arasında farklılık göstermektedir. Teras Kule kat planları genel olarak 38 metrekareden başlayıp 230 metrekareye kadar ulaşan 1+0 daire tipinden 3+1 daire tipine kadar uzanmaktadır.

Ödeme Seçenekleri

Stüdyo daire olarak adlandırılan 1+0 daireler 38 ile 68 metrekare genişliğe sahiptir. Bu dairelerin fiyat aralığı 445 bin 348 lira ile 778 bin lira arasında değişiklik göstermektedir. Teras Kule ödeme seçenekleri bakımından peşin ödeme indirimlerinin bulunduğu proje kapsamında 1+1 daireler, 550 bin ile 2 milyon 215 bin TL arasında fiyatlandırılmaktadır. Projenin 3+1 tipindeki daireleri ise 2 milyon 276 bin TL’den başlayıp, 3 milyon 461 bin TL’ye kadar çıkmaktadır.

Teras Kule Özellikleri

Teras Kule benzersiz Adalar ve deniz manzarasıyla son dönemdeki konut projeleri arasında öne çıkmaktadır. Jakuzi alternatifli teras özelliği de bulunan Teras Kule projesinde sosyal alanların zengin olması da dikkat çekmektedir. Dünyanın en ünlü mimarları arasında kabul edilen Zaha Hadid’in Kartal ilçesinde çizdiği kentsel dönüşüm projesinin tam merkezinde yer alan Teras Kule özellikleri bakımından yoğun talep görmektedir. Jakuzi keyfinin yanı sıra ziyaretçilere domates – biber gibi gıda ürünlerini doğal olarak yetiştirebilecekleri bahçeler sunulmaktadır.

Teras Kule Nerede ve Yakın Çevre

İstanbul’da coğrafi konumu avantajları sayesinde son yıllarda yatırımların ana merkezi haline gelen Kartal’da inşa edilen Teras Kule projesi Anadolu Yakası’nın merkezinde, hava, deniz karayolları, metro hattı ve demiryolu trafiğinin de birleştiği özel bir konumda yer almaktadır. Yeni körfez geçişi sayesinde Teras Kule konumu itibarıyla her yere çok daha yakın bir hal almıştır. Kartal ilçesinde önemli bir lokasyonda bulunan Teras Kule projesi, yemek içme mekanları, alışveriş merkezleri, eğitim ve sağlık kurumlarına yakınlığı ile dikkat çekmektedir. Oturum amacıyla da en çok tercih edilen konut projeleri arasında yer alan Teras Kule, çevredeki iş merkezlerine yakın olmasıyla da her zaman popülerliğini sürdürmektedir.

birevim
Paylaş

5 Comments

  1. Filiz Demir Reply

    Lokasyon olarak merkeze yakın, manzarası şahane bir ortam, mimari açıdan çok güzel bir estetiği mevcut, daha ne olsun 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code

3 × 5 =