Toki’den %20 İndirim Kampanyası

COVID 19 salgılını ile birlikte ülkemizde ve bütün dünyada kalıcı bazı değişimler yaşanıyor. Küresel ekonomi bu süreçte gittikçe küçüldü, haftalarca süren yasaklar oldu ve insanlar yaşamlarını kayıp etti. Bütün bu olumsuz durumlar içinde size bir müjdemiz var. TOKİ kampanyası sayesinde içiniz rahat olsun. Erken borç ödeme yapan kişiler yüzde 20 oranında indirimden faydalanabilirler. 6 Mayıs’tan itibaren başvurular yapılabilir. Ev ya da iş yerlerini almak adına erken ödeme yapan kişiler, ekonominin çok zorlu olduğu bu dönemde indirimden faydalanarak avantajlı şekilde gayrimenkul sahibi olmanın tadını çıkarabilirler. Her sene TOKİ tarafından kampanyalar piyasaya çıkarılıyor. Bu da bu sene TOKİ’nin vatandaşlara sunduğu imkandır. Belli bir birikimiz varsa ve borcu hemen ödeyip tapu almak gibi bir fikriniz varsa, hemen başvuru yapmanızı öneriyoruz.

birevim peşinatsız ev

Toki’den %20 İndirim Kampanyasından Nasıl Yararlanabilirim?

Kampanyadan faydalanmak isteyen vatandaşların mutlaka TOKİ tarafından ilan edilen tarihler arasında işlem yapması gerekiyor. Kampanyaya katılmak isteyen kişiler için belirlenmiş başvuru tarihleri 6 Mayıs 2020 ile 19 Haziran 2020 arasında olarak belirlenmiştir. Hem konut hem de iş yeri alıcılarının bu kampanyadan faydalanması mümkündür. Güncel olarak TOKİ resmi internet sitesinden bu tarihlerin takip edilmesinde fayda var. Herhangi bir değişiklik olması halinde başvuruları kaçırmamanız gerekir. Başvuru tarihleri arasında, TOKİ resmi internet sitesi üzerinden yapacağınız başvurular ile çok rahat edeceksiniz. TOKİ vatandaşları pembe panjurlu ev hayalleri ile uzun senelerden beri kavuşturuyor.

Toki’den %20 İndirim Kampanyasından Faydalanmak için Yerine Getirilmesi Gereken Şartlar Nelerdir?

Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin aidat borcu ya da başka borçlarının bulunmaması gerekiyor. 2018 yılı sonuna kadar başlamış olan konut ve iş yeri sahiplerinin kampanyadan faydalanması mümkündür. Ancak taksit sayılarının 12 aydan daha az olması halinde kampanyadan faydalanmanız söz konusu değildir. Kampanyadan faydalanan kişilerin yararlanabilecekleri diğer avantajlı nokta ise, kişilerin aynı zamanda TOKİ ile anlaşmalı olan bankalardan kredi kullanabilmeleridir. Kampanyadan faydalanmayı düşünüyorsanız 6 Mayıs tarihini kaçırmayın.

Ziraat Bankası ve Halk Bankası ile Kolayca İş yeri ve Ev Sahibi Olabilirsiniz

TOKİ sayesinde her yönden avantajlı şekilde ev sahibi olabilirsiniz. Hem faiz yükünden kurtulur, hem de kira öder gibi ev sahibi olabilirsiniz. Avantajlı kampanyalar sayesinde hem hayallerinize kavuşur hem de TOKİ tarafından sunulan diğer haklardan faydalanırsınız. Erken ödeme indirim kampanyası ile bu zorlu dönemden geçiyor olmamıza rağmen iş yerinizin ya da konutunuzun tapusunu alabilirsiniz. Ziraat Bankası ve Halk Bankası aracılığı ile borç kapatma kredisi kullanabilirsiniz. Bankalar salgından dolayı vatandaşları düşünerek oldukça uygun faiz oranlarından kredi kullanımına izin vermektedir. Bankalar düşük faiz oranları ile insanların ev iş yeri sahibi olmalarını kolaylaştırmıştır.

birevim
Paylaş

7 Comments

 1. Adem Ünal Reply

  Pandemi sürecinde millet ev fiyatlarında artış yaparken Toki’nin indirim yapması gerçekten çok hoş bir hareket

 2. Leyla Sarı Reply

  Tokinin indirimleri tüm yapıları için geçerli mi yoksa belli bir bölgedeki konutları için mi?

  1. admin Reply

   Merhaba Leyla Hanım,
   Bahsedilen indirim erken borç ödeme yapan kişiler içindir. Tüm borç ödeyenler yüzde 20 oranında indirimden faydalanabilirler.

  1. admin Reply

   Merhaba Selma Hanım,
   Kampanyaya katılmak isteyen kişiler için belirlenmiş başvuru tarihleri 6 Mayıs 2020 ile 19 Haziran 2020arasında idi.

 3. Mahmut Özcan Reply

  Tokinin bu tarz indirimlerini kaçırmamak lazım takipte olmak lazım, çok iyi fırsat gerçekten

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code

1 + twenty =