Trabzon Konut Projeleri – Trabzon Projeleri ve Fiyatları

Nüfus yoğunluğunun artması ile şehirlerin barınma ihtiyacında da artış görülmektedir. Birçok kişi aradığı özelliklere ve uygun bütçeye ayak uydurabilen ev bulamamaktadır. Aynı zamanda belirli sebeplerden dolayı Trabzon’dan ev almak isteyen birçok kişi de olabilmektedir. Gerek iş sebebinden gerekse yeni eve sahip olma istediğinden ve yeni bir noktada yaşamak isteyen kişiler Trabzon konut projeleri ile ilgilenmektedir.

birevim peşinatsız ev

Kirada oturan kişiler kira ödeyip kendine ait bir eve sahip olamadığı için, yine kira öder gibi yeni evinin borçlarını ödeyebilir. Herhangi bir peşinat ödemeden oldukça düşük faiz oranları ile uzun vadeli bir ödeme planı hedefleyen kişiler kolay bir şekilde ev sahibi olabilir. Konut projeleri ile ev sahibi olan kişilere birçok avantaj getirilir. Güvenlik, eğlence, piknik, spor alanı ve daha birçok özelliklere sahip olabilen konut projeleri herkesin hayal ettiği özelliklerde ve hatta fazlasında bile olabilir.

Trabzon’da her bütçeye uygun seçeneklere sahip olan konut projesi hem dar gelirli hem de orta gelirli kişiler için uygun kredi seçenekleri ile birçok olumlu etkiye sahiptir. Uzun vadeli kredilerin düşük faiz oranı ile ödenmesi sayesinde bütçesi ne olursa olsun herkes ev sahibi olabilir.

BİREVİM olarak herkesin ev sahibi olmasında büyük bir destek sağlayan kuruluş hizmetlerini tüm yeniliklere göre devam ettirmektedir. Sıra Tespitli Tasarruf Yöntemi, Sıra Tespitli Tasarruf Yöntemi V2, Serbest Planlı Tasarruf Yöntemi ve Konut Değer Endeksli Tasarruf Yöntemi ile her kişiyi ev alma yöntemleri sunmaktadır. Trabzon ilinde ev sahibi olmak isteyen kişiler aradığı konumda, özellikte ve aynı zamanda bütçesine uygun olacak konutlarda BİREVİM sayesinde ev sahibi olabilirler.

Trabzon’da yeni bir konuta sahip olmak istiyorsanız, aradığınız kriterlere en uygun olan evi bulmak için aşağıdaki şube ile iletişime geçebilirsiniz.

Trabzon Şube

Adres: Çarşı Mahallesi, Uzun Sokak, Hayrioğlu İş Merkezi No:74/A Ortahisar / Trabzon

Telefon: 0462 323 15 95

Likapark, Armada Residence ve Sümela Evleri 3 gibi konut projelerinde herkes aradığı özelliklere uygun ve bütçesine göre hesaplayabileceği konutlarda hızlı bir şekilde yeni evinin sahibi olabilir.

birevim
Paylaş

6 Comments

  1. Büşra Ünal Reply

    Trabzona tatile gitmiştim ve gerçekten şahane bir şehir. Oradan ev alıp yaşamak ömrü uzatır bence o kadar güzel huzur veren bir yer.

  2. Kadir Çelik Reply

    Trabzonda yapılan konut evleri çok güzel ve fiyatlarıda çevreye göre gayet makul diye duymuştum arkadaşımdan

  3. Nurcan Şimşek Reply

    Trabzon tarafında apılan konutlardan arkadaşım satın aldı ve çok memnun olduğunu söyledi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code

eighteen − one =