Tunceli Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Genelde ev almak çok zor bir şey olarak bilinir, çünkü ev alabilmek için çoğu zaman çalışıyor olmanız lazım ki bankaya başvurduğunuzda kredi alabilesiniz. Çalışmıyorsanız ve sigortanız yoksa zaten size kredi vermeleri imkansızdır. Tunceli kredisiz ev sahibi olma şansınız varsa hiç vakit kaybetmeden bir tane ev alın. Emlak bu yüzyılın en iyi yatırım yöntemi olmaktadır. Özellikle kredisiz ve kefilsiz ev alabiliyorsanız bu sizin için büyük bir avantaj olacaktır. Kırsal bölgelerden ev almak öncelikle yatırım amaçlı olması gerekir. Tunceli gibi bir yerden ev alacaksanız, buralarda yaşayan öğrenciler veya memurlara kiraya verebilirsiniz veya eğer memleketinize taşınmayı düşünüyorsanız, oturmak için de alabilirsiniz.

birevim peşinatsız ev

Tunceli’den Kredisiz ve Kefilsiz Ev Sahibi Olma

Kredisiz ve kefilsiz ev sahibi olmak gerçekten şaka gibi geliyor değil mi? Malum bugüne kadar kredisiz ve kefilsiz ev sahibi olmak neredeyse hayal gibi bir şeydi. Ev sahibi olmak için mutlaka sigortalı olarak çalışıyor olmanız gerekiyordu. Artık bu sorunları ortadan kaldırıyoruz. Kredisiz ev almak artık gezmeye gitmek kadar kolay. Birevim’i arıyorsunuz ve ev almak istediğinizi söylüyorsunuz. Onlarda sizi ofisine davet ediyor ve size ev seçeneklerinizi sunuyor. Öncelikle ellerinde olan ve size en uygun evleri sunarlar. Nasıl bir ev istediğinizi ve ne amaçla alacağınızı sorarlar. Ona göre size farklı ev seçenekleri sunulur.

Taksitli Ev Nasıl Alınır?

Taksitli ev almak, bankaya borçlanmaktan kat kat daha avantajlıdır. Sonuçta herhangi bir yere borçlanmayacaksınız. Taksit ödeyerek, kira öder gibi en fazla 10 yılda ev sahibi olacaksınız. Tunceli’den ev alarak ya taşınacağınız için alabilirsiniz veya kiraya vermek için alabilirsiniz. İmkanınız varsa mutlaka bir ev almanız önemlidir, çünkü güzel bir yatırım olacaktır. Tunceli taksitli ev almak için önce Birevim’in size sunduğu evlere bakıp evi seçmeniz gerekiyor. Sonra seçtiğiniz eve bakıp bütün evrakları okuyup anladıktan sonra imzalıyorsunuz, ödeme planınız çıkarılıyor ve en son size anahtar teslim ediliyor. Ev sahibi olmak gerçekten güzel bir duygu, çünkü size ait bir mülk oluyor ve çocuklarınıza bırakabileceğiniz bir şey oluyor.

Nerede Olursa Olsun Bir Eviniz Olsun

Bir ev sahibi olmak özellikle çocuklarınıza bir şey bırakmak için çok önemlidir. Evi nasıl alırsanız alın, en fazla 10 yıl sonra bir eviniz oluyor ve sonrasında çocuklarınıza ev kalıyor. Bu da onlar için büyük bir yatırımdır. Tunceli taksitli ev sahibi olmak artık eskisinden çok daha kolay olduğundan, eğer hazırsanız bir ev almaya gidebilirsiniz. Taksitli ev almanın en büyük avantajı, banka ile uğraşmak zorunda kalmıyorsunuz. Bankaya borçlanmıyorsunuz ve sadece kira öder gibi Birevim’e ödeme yaparak 10 yılın sonunda size ait bir eviniz oluyor. İstediğiniz gibi dayayıp döşeyebilirsiniz. Duvarına, tavanlarına, tabanına istediğiniz her şeyi yapabilirsiniz.

birevim
Paylaş

6 Comments

    1. admin Reply

      Merhaba Edanur Hanım,
      Birevim’de işlemler banka sisteminde farklıdır. Ayrıntılar için en yakın Birevim şubesini ziyaret ediniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code

fourteen − 7 =