Türkiye Ekonomi Bankası Konut Kredisi İle Ev Sahibi Olun

Bankalar ev sahibi olmak isteyenlere en uygun konut kredisi imkânlarını sunarak büyük hizmetler vermeye devam ediyor. Bütün bankaların farklı faiz oranları, vade imkânları ve mortagage seçenekleri ile müşterilerine sunduğu konut kredilerinin çeşitliliği gün geçtikçe artıyor. Bu sebeple bankalardan konut kredisi alarak ev sahibi olmak isteyenler sürekli olarak en düşük konut kredisi hangi bankada diyerek hummalı bir araştırmanın içine giriyor.

birevim peşinatsız ev

Türkiye Ekonomi Bankası Konut Kredisi

Ülke tarihinde 1927 yılında Kocaeli Halk Bankası ismi ile açılan akabinde 1982 yılında Çolakoğlu gurubu tarafından satın alınan ve ülke genelinde hizmete sunulan Türkiye Ekonomi Bankası (TEB) uzun zamandır ev sahibi olmak isteyen müşterilerine konut kredisi kampanyaları sunarak hizmet vermektedir. Ev sahibi olmak isteyen müşterilerine 50.000 TL’den başlayan ve 360 aya kadar uzanan vade seçenekleri ve deneyimli Mortagage Danışmanları ile hizmet veren Türkiye Ekonomi Bankası bu sektörde hizmet veren bankalardan birisi olmaya devam ediyor.

Türkiye Ekonomi Bankası İle Konut Kredisi Seçenekleri

Ev sahibi olmak isteyen müşterilerine, en ucuz konut kredisi imkânlarını sağlayarak hizmet veren Türkiye Ekonomi Bankası ile konut kredisi almak isteyenler gerekli evrakları temin edip, banka yetkililerine teslim ettikten sonra onay gelmesi halinde Türkiye Ekonomi Bankası Mortagage Danışman ve Uzmanları ile ödeme ve mortagege seçenekleri arasında karar alırlar. 12 farklı çeşitte ev almak isteyenlere mortagage ve konut kredisi çeşitleri ile hizmet sunan Türkiye Ekonomi Bankası bu danışmanlık hizmeti ile ev almak isteyen müşterinin mali durumunu ve vade ödeme seçeneklerini kolaylaştırmaktadır.

Ödemelerinize TEB İle Mola Verin

12 farklı ödeme planı ve mortagage seçeneği ile hizmet veren Türkiye Ekonomi Bankası 50,000 TL’den başlayarak, 360 aya kader vadeler ve düşük konut kredisi faizleri ile ev almak isteyenler hizmet vermektedir. Müşterilerinin mali durumunu ve konut kredisi gibi yüksek meblağların söz konusu olduğu kredi türlerinde müşteri tarafında oluşabilecek sıkıntıları en aza indirmek için Konut Kredisi Mola Mortagage Sistemini geliştirmiştir. Bu sistemde ev alma talebi ile konut kredisine başvuran müşteriler yılda 2 ay boyunca ödemelerini dondurarak diğer ihtiyaçlarına da yatırım yapabilmektedir. Bu işlemler sırasında gecikme faizi de uygulamayan Türkiye Ekonomi Bankası bu konuda ev almak isteyenlere büyük kolaylık sağlamaktadır.

Diğer mortagage ve konut kredisi yöntemleri ile ilgili bilgi almak veya online başvuruda bulunmak isteyenler, en yakın Türkiye Ekonomi Bankası Şubesine giderek, Çağrı Merkezini arayarak veya Türkiye Ekonomi Bankası adresini ziyaret ederek başvuru ve detaylı bilgi alabilirler.

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code

17 + fifteen =