Türkiye İş Bankası ile Konut Kredisi Almak

Bankalar ve özel şirketler ev sahibi olmak isteyenlere çeşitli konut kredisi imkânları sunarak, bu hayallerini gerçekleştirmeyi mümkün kılıyor. Bu anlamda müşterilerine kredi imkânı sunan bankalar arasında Türkiye İş Bankası da müşterilerinin ev ve konut ihtiyaçlarını karşılamak için uygun konut kredisi desteği sağlayarak kullanıcılarına hizmet sağlıyor. Oldukça düşük tutarlarda konut kredisi veren Türkiye İş Bankası ev sahibi olmak isteyen müşterilerinin yüzünü güldürüyor.

birevim peşinatsız ev

Türkiye İş Bankası Konut Kredisi

Türkiye İş Bankası, ev sahibi olmak isteyen müşterilerine 50.000 TL’den başlayan ve 360 aya kadar varan vade fırsatları ve düşük faiz oranları ile hizmet veriyor. Türkiye iş bankası bu hizmet sektöründe uzun zamandır müşterilerine hizmet vererek ev sahibi olmak isteyenlerin hayallerini gerçekleştiriyor. Bizzat Cumhuriyetimizin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal’in önergeleri doğrultusunda 26 Ağustos 1924 yılında kurulan Türkiye İş Bankası, Türkiye’nin ilk ulusal bankası olma niteliğini de taşıyor. Kurulduğu yıldan günümüze müşterilerinin maddi sıkıntı ve ihtiyaçlarına çözüm üreten Türkiye İş Bankası, ev sahibi olmak isteyenlere hayallerine kavuşma fırsatı sunuyor.

Türkiye İş Bankası Konut Kredileri

Türkiye İş Bankası ev sahibi olmak isteyen müşterilerine 50.000 TL’den başlayarak 360 ay vade imkânları ve en ucuz konut kredisi faiz oranları ile hizmet veriyor. Ev sahibi olmak isteyenler gerekli evrakları sağladıktan ve konut kredisine başvurduktan sonra banka onay sürecine geçiyor. Onay verilen müşteriler kredilerini alarak ev sahibi oluyor. Bu sırada Mortagage Danışmanlık Hizmeti veren Türkiye İş Bankası ev sahibi olmak isteyenler ile Mortagege Danışmanlarının ödeme planlarını paralel olarak düzene oturtacak danışmanlık hizmetleri sağlıyor. Bu sayede ev sahibi olmak isteyenler ödeme planlarına göre ödeme yaparken, bu hizmet, kullanıcıların vade hesaplarını öderken sıkıntıya düşmemesinde müşterilere yardım sağlıyor.

Türkiye İş Bankası Mortagege Yöntemleri

Türkiye İş Bankası, konut kredisi banka faizleri ile alacakları konut kredilerinde ev sahibi olmak isteyenlere 9 farklı Mortagege Sistemi sunuyor. Bunlardan en çok tercih edilen ve kullanılan Kentsel Dönüşüm Mortagege Sisteminde, evi veya konutu Kentsel Dönüşüm çerçevesinde yapılandırılacak ev sahibi veya kiracılarda ev konut kredilerinde yıllık %4, iş yerlerinde yıllık %5 daha düşük faiz oranları sağlanıyor. Bu sistemden sonra en çok tercih edilen Kişiye Özel Esnek Taksitli Konut Kredisinde ise müşteriler ödeme planlarını kendileri belirleyerek ödemelerde kolaylık sağlayabiliyor. Türkiye İş Bankası Konut Kredisi ile ev sahibi olmak isteyenler, Türkiye İş Bankası İnternet Adresi, en yakın Türkiye İş Bankası Ofisi veya 0850 724 0 724 çağrı merkezini arayarak detaylı bilgi alabiliyor.

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code

sixteen + eighteen =