Uplife Kadıköy Projesi

Uplife Kadıköy Projesi, Teknik Yapı’nın güvencesi ve yüksek standartları ile hayata geçmektedir. Yenilikçi mimarisiyle göz dolduran Uplife Kadıköy, şirketin yoğun talep gören UP efsanesinin yeni yıldızı olarak lanse edilmiştir. Karlı bir yatırım için İstanbul’un en değerli semtlerinden Kadıköy’de yer alan proje, kentsel dönüşüm faaliyetleri ile birlikte en hızlı değer artışı yaşadığı Fikirtepe’nin en güzel noktası olan Prestij Caddesi’nde konumlanmıştır.

birevim peşinatsız ev

Uplife Kadıköy Kat Planları

Uplife Kadıköy İstanbul’un en değerli noktaları arasında gösterilen Kadıköy Fikirtepe’de 16 dönümlük geniş bir arazi üzerinde hayata geçmektedir. Bölgede %40 yeşil alanın arasında yükselen 4 kulesinde 1+1, 2+1, 3+1 daire seçenekleri bulunmaktadır. A, B, C, ve D Bloklarından oluşan Uplife Kadıköy projesinde 1+1 daireler net 44.96 metrekare genişliğe sahiptir. Uplife Kadıköy kat planları dışında zengin sosyal alanları ile her detayın incelikle düşünüldüğü dikkat çekici bir projedir. Açık ve kapalı yüzme havuzlarının yanı sıra fitness ve spor salonları ile de yaşam alanları zenginleştirilmiştir.

Ödeme Seçenekleri

Uplife Kadıköy ödeme seçenekleri kapsamında 1+1 dairelerin fiyatları genel olarak 680 bin ile 843 bin 700 TL arasında değişmektedir. Uplife Kadıköy projesinin diğer kat planları arasında yer alan 2+1 86 metrekare dairelerin güncel fiyatları hakkında detaylı bilgiler şirketin iletişim bilgileri kullanılarak öğrenilebilir. Uplife Kadıköy projesinde 3+1 daire fiyatları ise genel olarak 1 milyon 682 bin 600 TL ile 1 milyon 782 bin 500 TL arasında değişmektedir. 3+1 dairelerin genişliği ise 129 metrekaredir. Uplife Kadıköy projesinde nakit indirimi %10’dur. Bir diğer ödeme seçeneğinde ise %10 indirim, %10 peşindir.

Uplife Kadıköy Özellikleri

Kadıköy’ün en güzel lokasyonlarından birinde yükselen Uplife Kadıköy özellikleri bakımından çok zengin yaşam ve sosyal alanlara sahiptir. Sporu yaşam tarzı haline getirenler için fitness salonu, açık ve kapalı yüzme havuzları bulunmaktadır. Ayrıca Türk hamamı, sauna ve masj salonu gibi dinlendirici mekanlar da Uplife Kadıköy projesinde yer almaktadır. Site içinde yer alan kafe ve restoranlar sayesinde geniş bir sosyal alan oluşturulmuştur. Kadıköy’ün alışveriş mekanlarına yakınlığı ile de önemli bir özelliğe sahiptir. Uplife Kadıköy projesinin 16 dönümlük arazisi üzerindeki bölümün %40’ı yeşil alan olarak ayrılmıştır.

Uplife Kadıköy Nerede ve Yakın Çevre

Uplife Kadıköy konumu itibarıyla her yerden ulaşıma çok kolay bir lokasyonda bulunmaktadır. E5’in hemen yanında yer alan Uplife Kadıköy, metro, metrobüs, Marmaray ve deniz yolu ulaşımına birkaç dakikalık mesafede geliştirilmektedir. Asya ve Avrupa kıtasını ilk kez deniz altından kara yoluyla birbirine bağlayan Avrasya Tüneli, Uplife Kadıköy projesinin yanı başında yer almaktadır. Uplife Kadıköy Ünalan ve Göztepe Metro duraklarına 3 dakika mesafededir. Kadıköy 3 dakika, Avrasya Tüneli ise 5 dakikalık mesafede yer almaktadır.

birevim
Paylaş

6 Comments

  1. admin Reply

   Merhaba Büşra Hanım,
   Uplife Kadıköy Projesi daireleri fiyat aralıkları şu şekildedir.
   1 odalı – 58 m² – 1+1 660.000 TL ‘den
   2 odalı – 87 m² – 2+1 1.071.400 TL ‘den
   3 odalı – 129 m² – 3+1 1.682.600 TL ‘den satılmaktadır.

 1. Yusuf Ünal Reply

  Kadıköy’de çok güzel manzaralı bir proje, şahane bir ortam ve merkezi noktada olması çok avantajlı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code

1 + 13 =