Validebağ Konakları Projesi

İstanbul Anadolu Yakasında bulunan Üsküdar’ın Barbaros mahallesinde yer almaktadır. Hava Subayları Lojmanları arazisinin satışa sunulmasıyla bu projenin ilk adımları atılmış gibiydi. 810.000.000 TL satış geliri teklifi sunan DAP Yapı ihalenin sahibi olmuştu. 1+0’dan başlayan konaklar, 6+1’e kadar yükselmektedir. Validebağ ismiyle özdeşlemiş bir projedir. Çam ve ıhlamur ağaçlarıyla iç içe nezih bir konumda yer almaktadır. Boğaz manzarası bulunan konaklar, denize oldukça yakındır.

birevim peşinatsız ev

DAP Yapı tarafından hayata geçirilmiş bir projedir. 38.000 m2’lik bir alana inşaa edilmiştir. Validebağ Konakları 12 blok ve 319 konaktan oluşmaktadır. Projenin içerisinde 48 adet mağaza da sunulmaktadır. Konaklar 70 metrekareden başlayıp 650 – 700 metrekareye kadar çıkmaktadır. Konaklar, 5 katlı olarak sunulmaktadır. Validebağ Konakları’nın hemen karşısında “Hababam Sınıfı” filminin çekildiği Adile Sultan Kasrı bulunmaktadır. Harem, Kadıköy, Avrasya Tüneli, Kız Kulesi, AVM, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü ve Üniversite, Validebağ Konakları’na odukça yakın bir konumdadır. Validebağ Konakları, DAP Yapı tarafından yapılmaş olsa da Emlak Konut ve Toki’den destek alınmıştır. Bu firmaların güvencesiyle satışa sunulmuştur.

Validebağ Konakları Kat Planları

Konaklar 5 kattan oluşmaktadır. Toplam 319 konak bulunmaktadır. 1+0, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 5+1, ve 6+1 konaklar bulunmaktadır. En ucuz konaklar olan 1+0 konaklar 1.000.000 TL’den başlamaktadır. En pahalı konaklar olan 6+1 konaklar ise 7.500.000 TL civarında satışa sunulmaktadır. 70 metrekare ile 700 metrekare arasında konaklar bulunmaktadır.  Toplam 12 blok bulunmaktadır.

Validebağ Konakları Ödeme Seçenekleri

Proje fiyatları bahsettiğimiz gibi 1.000.000 TL ile 7.500.000 TL arasında değişmektedir. Ödeme planları her zaman sabit olmamaktadır. DAP Yapı tarafından zaman zaman kampanyalar düzenlenmektedir. Bu kampanyalar sayesinde kişiler, daha uygun konak alma fırsatını elde etmektedir.  Şu an aktif olarak bir Validebağ Konakları kampanyası bulunmaktadır. Bu kampanya düşük faiz ve yüksek taksit adetleri sunmaktadır. 0,99 Faiz oranı ile 180 Ay taksit imkanı sunulmaktadır. Ayrıca %10 oranında KDV indirimi bulunmaktadır. Validebağ Konakları’ndan kampanyasız ev almak, imkansız gibi bir şeydir diyebiliriz. DAP Yapı sürekli kampanyalar düzenlemekte ve uygun fırsatlarla insanların konak sahibi olmasını kolaylaştırmaktadır.

Validebağ Konakları Özellikleri

Bu özel projenin birçok fırsatı ve özelliği bulunmaktadır. Validebağ Konakları kendi bünyesinde birçok hizmeti barındırmaktadır. Bunları aşağıda yer alan listede görebilirsiniz.

– 7/24 Güvenlik
– Sosyal Tesisler
– Çocuk Parkı
– Çocuk Yüzme Havuzu
– Açık Yüzme Kavuzu
– Kapalı Yüzme Havuzu
– Hamam
– Spa
– Sauna
– Masaj Salonu
– Basketbol Sahası
– Voleybol Sahası
– Yürüyüş Alanları
– Spor Salonu
– Fitness Salonu
– Yeşil Alan
– Açık Otopark
– Kapalı Otopark
– İstanbul Boğazı ve Deniz Manzarası
– Jeneratör, Validebağ Konakları’nda sunulan özellikler arasında yer almaktadır.

Bunlara ek olarak, yapı denetimi ve zemin etüdü yapılmış bir projedir. Yalıtım ve deprem yönetmeliğine uygundur. Konutlarda merkezi ısıtma kullanılmaktadır. Ebeveyn banyosu ve ebeveyn giyinme odası bulunmaktadır.

Validebağ Konakları Nerede ve Yakın Çevre

Validebağ Konakları birçok noktaya yakındır. 15 Temmuz Şehitler Köprüsü, Kadıköy, Harem, Kız Kulesi bunlardan sadece birkaçıdır. Aynı zaman birçok önemli hastaneye de yakındır. Bu hastaneler; Üsküdar Devlet Hastanesi, Dünyagöz Hastanesi, Acıbadem Kadıköy Hastanesi, Academic Hospital, Florence Nightingale Hastanesi, Medipol Hastanesi bu hastanelerden sadece bazılarıdır. Validebağ Konakları alışveriş merkezlerine yakınlığıyla bilinmektedir. Akasya Acıbadem, Capitol, Emaar, Çetinkaya Alışveriş Merkezi ve Nautilus alışveriş merkezlerine yakındır. Çevresinde birçok okul bulunan konaklar, bu sayede çokça tercih edilmektedir. Haydarpaşa Lisesi, Bahçeşehir Koleji, Bilfen Çamlıcı İlköğretim Okulu, Çamlıca Era Koleji, Fransız Lisesi ve İstanbul Anadolu Lisesi, Validebağ Konakları’na oldukça yakındır. Trafikten kurtulmak isteyenler için Avrasya Tüneli, projenin hemen yakınında yer almaktadır.

birevim
Paylaş

6 Comments

  1. admin Reply

   Merhaba Beste Hanım,
   Validebağ Konakları Projesi daireleri fiyat listesi şöyledir.
   1+0 daireler 974 bin TL,
   1+1 daireler 1 milyon 47 bin TL,
   2+1 daireler 1 milyon 706 bin TL,
   3+1 daireler 2 milyon 968 bin TL,
   4+1 daireler 3 milyon 48 bin TL,
   5+1 dubleks daireler 4 milyon 474 bin TL

 1. Demet Yavuz Reply

  Boğaza yakınlığıyla meşhur bir yapı, bu tarz yapıların insana huzur verdiğini düşünüyorum yakınında boğaz, köprü. Manzarası şahanedir

 2. Musa Turan Reply

  Merkezi konumda olması ve manzarasının şahane olması insanı cezbediyor, imkanı olanlar için güzel bir proje

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code

seventeen + sixteen =