Van Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Türkiye’nin en tarihi bölgelerden bir tanesi Van’dır. Van, hem gölü ile hem de kalesi ve tarihi ile çok iyi bilinen bir şehirdir. Van’dan ev almak isterseniz Birevim’e başvurarak, bankaya kredi başvurusunda bulunmadan hızlıca kredisiz ev alabilirsiniz. Kredisiz kim ev almak istemez ki? Sonuçta birçok kişinin en büyük sorunu evlerin kredili ve banka aracılığı ile alınmasıdır. Müşteri krediye başvurduktan sonra acaba kredi çıkacak mı ya da ev alabilecek miyim soruları ile karşı karşıya kalıyor. Birevim’den kredisiz ev alacağınız zaman hiç kafanızda soru işareti kalmadan alabilirsiniz. Kredisiz ve kefilsiz ev almak varken, neden bankaya kadar gidesiniz ki?

birevim peşinatsız ev

Van’dan Kredisiz Ev Alma Fırsatı

Kredisiz ve kefilsiz olunca, ev almak çok daha kolay bir hale geliyor. Bunun için Birevim devreye giriyor. Van kredisiz ev alma için yapmanız gereken Birevim’e başvurmak ve bir ev almak istediğinizi belirtmek. Firmanın size soracağı ilk soru, nasıl bir ev istediğiniz olacaktır. Kaç odalı, kaç banyolu, mutfağın nasıl olmasını istiyorsunuz, balkon istiyor musunuz ve daha nice kriterler. Evin iç ve dış özelliklerinin nasıl olmasını istediğinizi de soracaklardır. İstediğiniz özellikler doğrultusunda firma size ev seçeneklerini sunuyor. Size sunulan ev seçenekleri arasında size en uygun olan evi seçiyorsunuz. Sonrasında ise ödeme planını ayarlıyorsunuz. Ödeme planı hem size hem de firmaya uygun şekilde planlanmaktadır.

Taksitle Kredisiz Ev Alma

Bu biraz eski bir yöntem gibidir ama eskiden nasıl ki senetle alışveriş yapılmışsa, Birevim’de de aşağı yukarı aynı sistem geçerli olmaktadır. Bu sistem daha kontrollü, çünkü hukuken de takip edilmektedir. Dolayısıyla eğer kaçmaya çalışan bir müşteri veya firma kaçmaya çalışırsa hukuki işlemler başlatılabiliyor. Taksitli ev satın alma sisteminde bir ödeme planı çıkıyor ve o plan doğrultusunda evinizi almaya karar verdiğiniz zaman ödemenize başlıyorsunuz. Her şey bu kadar kolay. Herhangi bir sıkıntı yaşandığı zaman, firma müşteriye yardımcı olmaktadır. Müşteri ödeme gününü unutmuşsa, firma müşteriye hatırlatma mesajları veya telefonları ile ulaşmaktadır.

Van’da Bir Eviniz Olsun

Oradan ev alınır mı, orada ne işim var demeyin, hiç olmadık yerde çok güzel ve tam içinize sinen bir ev bulabilirsiniz. Van taksitli ev alma ile belki de hayatınızın evini bile bulabilirsiniz. Van’ın doğası ve tarihi ve özel bir bölgedir. Bunun yanı sıra Van Kedi’leri ile de her zaman iç içe olabilirsiniz. Özellikle tarihin içinde yaşamak isteyenler için Van güzel bir şehir olabilir. Konumları güzel evler bulunmaktadır. Siz Birevim’e başvurun, size en uygun ev seçeneklerini göstersinler, ona göre sizde evinizi seçin. Sizin de bir eviniz olsun. İster içinde oturun, isterseniz de kiraya verin. Bir ev geleceğinizi garanti altına almak demektir. Sizin de Van’da bir eviniz olsun.

birevim
Paylaş

8 Comments

  1. admin Reply

   Merhaba Özlem Hanım,
   Ev teslim süresi ödeme miktarınıza, katılacağınız kura gurubun ve kura sonucuna bağlı olarak değişkenlik göstermektedir.

 1. Tuğba Bulut Reply

  Kredisiz ev sahibi olabilmek şahane bir fırsat, bu ekonomik düzende faizsiz bir şey yapmak çok zor ev alabilmek çok büyük şans

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code

two × three =