Yalova Konut Projeleri – Yalova Projeleri ve Fiyatları

Günümüzde artan nüfus ile şehirlerin kalabalık hale gelmesi barınma sorununu ortaya koymaktadır. Konut projeleri şehirlerin barınma ihtiyacını karşıladığı gibi kentsel dönüşüme ayak uydurarak düzenli evlerin projesini ortaya çıkarmaktadır. Böylece Yalova şehrinde her görsellik açısından güzel hem de herkese birbirinden farklı olanak sağlayan kentsel dönüşüme göre tasarlanmış konut projeleri yer alır.

birevim peşinatsız ev

Herhangi bir peşinat ödemeden Yalova’dan ev almak isteyen kişileri birçok seçenek beklemektedir. Peşinat gerekmeden oldukça düşük faiz oranları ile uzun vadeli ödeme şartları sayesinde herkes kolay bir şekilde ev sahibi olabilmektedir. Kirada oturan kişiler kira öder gibi evinin borcunu ödeyebilir. Vade bitimi sonunda ise kendi evinin sahibi olabilir. Böylece yeni evinin ödemesi ile zorlanmadan ve hatta farkına varmadan hayalindeki evinin sahibi olabilir.

Yalova’da bütçenize ve aradığınız olanaklara sahip olan bir eve sahip olmak istiyorsanız BİREVİM kuruluşuna danışabilirsiniz. BİREVİM yıllardır ev sahibi olmak isteyen kişileri tüm şehirlerde ev sahibi yapmak için hizmet veren büyük bir kuruluştur. Herkese Sıra Tespitli Tasarruf Yöntemi, Sıra Tespitli Tasarruf Yöntemi V2, Serbest Planlı Tasarruf Yöntemi ve Konut Değer Endeksli Tasarruf Yöntemi ile ev alma seçenekleri sunmaktadır.

BİREVİM sayesinde aylık ödeyeceğiniz tutarı kendiniz belirleyebilir, düşük faizler ile geri ödemede oldukça az miktarda para ödeyebilir ve peşinat ödemeden uzun vadeli ödeme planı ile hayalinizde bulunan Yalova konut projeleri adı altında bulunan eve sahip olabilirsiniz. Evinizi teslim alacağınız tarihi kendiniz belirleyip ödemelerinizi de bu duruma göre ayarlayabilirsiniz. Bütçenize uygun olarak ev sahibi olmak için ödeyeceğiniz tutarı belirlemek sizin elinizde.

Yalova Şube

Adres: Süleymanbey Mah. Sefabey Cad. Merkez / Yalova

Telefon: 0212 622 14 71

Asude Vali Yalova, Serene Evleri Aziz ve Green Life Thermal gibi Yalova’da bulunan daha birçok konut projesi ile herkes hayalindeki eve bütçesine uygun olabilecek bir şekilde kolayca sahip olabilir. Bütçenize uygun ve aradığınız olanaklara sahip olabilen, kısacası size en uygun evi bulmak için yukarıda belirtilen şube ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Kısa süre içerisinde hayalinizdeki eve kavuşabilirsiniz.

birevim
Paylaş

5 Comments

  1. Arif Polat Reply

    Yalova’ya son zamanlarda çok güzel konut projeleri yapılmaya başlandı, çok fazla ilgide görüyor yalova tarafına gittim geçenlerde bu tarz projelerin neredeyse tamamı satılmış 🙂

  2. Mustafa Gül Reply

    Yalova tarafına son zamanlarda çok fazla konut projesi yapıldı ve oradaki kaplıca sistemlerinden dolayı da bu evler çok rağbet görüyor 🙂

  3. Hakan Çakır Reply

    Yalovada termalden dolayı gerçekten çok konut yapıldı bence biraz fazla oldu daha fazla yapmasınlar 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code

four × two =