Yedi Mavi Projesi

Hasan Sever İnşaat, Kalkavan Yapı ve Gül Yapı Gayrimenkul İş Ortaklığı tarafından İnşa edilmiş olan Yedi Mavi projesi, kurulu bulunduğu alan üzerinde toplam 17 kat ve 6 bloktan meydana geliyor. Karma bir konsepte ev sahipliği yapan projede rezidans, ofis, apart otel ve AVM yer alıyor. 848 adet konuttan oluşan bu projede 1+1’ den 5+1’ e kadar olan farklı konut tipleri yer alıyor. Proje, Atatürk Havalimanı ve E5’ e 5 kilometrelik bir mesafede yer alıyor.

birevim peşinatsız ev

Yedi Mavi Kat Planları

Yedi Mavi projesi, içerisinde barındırdığı 5 farklı kat planı seçenekleri ile müşterilere sunulmuş durumda. Büyüklükleri 75 metrekare ile 400 metrekare arasında değişkenlik gösteren, yedi mavi kat planları 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 şeklinde otuma planına sahip olan dairelerden oluşuyor. Sunulmuş olan kat planları, müşterilerin hem dizayn açısından hem de maddi açıdan istedikleri gibi bir seçim yapmalarına olanak sağlayacak şekilde hazırlanmıştır. Proje içerisinde yer alan tüm daireler, büyüklük, manzara ve tasarım gibi birbirinden farklı pek çok kritere göre fiyatlandırılıyorlar.

Ödeme Seçenekleri

Toplamda, 17 katlı, 6 bloktan meydana gelen, Yedi Mavi’ nin konut fiyatları 1.345.000 ‘ den başlıyor. Yedi Mavi ödeme seçenekleri oldukça esnek bir yapıya sahiptir. Belilermiş olan genel ödeme programına göre; %30 peşinat verilmesinin ardından, geriye kalan kısmını 24 ay vade ile ödemek mümkünüdür. Ayrıca Yedi Mavi’ nin anlaşmalı olduğu bankalar aracılığı ile konut kredisi alınarak da daire sahibi olunabilir. Bununla beraber, bir diğer seçenek olarak ise 36 ay vade ile faizsiz bir banka kredisi imkanıdır. Ödeme durumu bu seçeneğe uygun olan müşteriler, bu seçeneği de düşünebilirler.

Yedi Mavi Özellikleri

Yedi Mavi özellikleri kapsamında proje içinde, özel peyzaj alanları, havuz, çocuk parkı, ofis, AVM ve 52 odalı bir apart otel gibi imkanlar bulunuyor. 63 dönümlük arazi üzerinde, toplamda 17 katlı ve 6 bloktan oluşan projede her bir bloğun arası ortalama 95 metrekare genişlikten oluşuyor. Bu genişlik ferah bir görüş açısının dışında, projedeki konutların nerdeyse tamamında, farklı açılardan deniz manzaraları sağlıyor. Dairelerin ferah bir görünüm kazanması için, her dairenin büyük bir bölümü tamamen cam ile kaplanmıştır. Ayrıca tüm daireler akıllı ev sistemine sahiptir.

Yedi Mavi Nerede ve Yakın Çevre

Yedi Mavi, Zeytinburnu’ nda bulunan TOBB’ a ait bir arazi üzerinde kurulmuştur. Yedi Mavi konumu sayesinde, birçok avantaja da ev sahipliği yapar. Proje İDO Bakırköy Terminali ve Ataköy Marina’ ya 1 kilometre, Atatürk Havalimanı, İDO Yenikapı Terminali ve E-5’ e ise 5 kilometre mesafede yer alır. Bu nedenle kişiler ulaşım konusunda herhangi bir zorluk yaşamıyor. Ayrıca projenin Zeytinburnu’ nda bulunması sayesinde, çevrede birçok hastane, okul ve AVM ile karşılaşmak oldukça kolaydır.

birevim
Paylaş

4 Comments

  1. Aynur Aksoy Reply

    Yedi Mavi projesi Atatürk Havalimanına yakın yapılacaktı ama havalimanı değişti, ancak yine de bu projenin olduğu yer çok işlek ve hareketli

  2. Mehmet Polat Reply

    Proje tasarımsal olarak çok güzel, manzarısı da deniz. İçerisinde bir avm dizaynı olduğunuda düşünürsek fiyatları makul diyebiliriz

  3. Ömer Özdemir Reply

    Projenin manzarası çok güzel, lokasyon olarak her yere yakın ve yaşam alanı olarakta bol bir çeşitliliği var

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code

four + 6 =