Yeniköy Konakları Projesi

Yeniköy Konakları projesi; Yeni Yapı tarafından hayata geçirilmiştir. Emlak Konut GYO tarafından ise arsa sağlanmıştır. Toplamda 374 adet daire yapılmıştır. 2017 yılının mayıs ayında başlayan bu proje; 2019 yılının haziran ayında bitirilmiştir. Toplamda 10 adet blok yapılmıştır. Evlilerin ağırlıkta yaşadığı bir yerdir. 22.300 metrekare arsa üzerine kurulmuş bir yaşam alanıdır. İçerisinde 12 adet mağaza bulunmaktadır. Proje kapsamında özellikle 5+1 daireler daha fazla ilgi görmüştür.

birevim peşinatsız ev

Yeniköy Konakları Kat Planları

Yeniköy Konakları kat planlarına bakmak için yenikoykonaklari.com adresine girerek ana sayfada bulunan örnek daire sanal tur butonuna tıklanabilmektedir. Bu sayede kat planlarının görülebilmesi mümkündür. 94 metrekare ile 130 metrekare arasında 2+1, 150 metrekare ile 200 metrekare arasında veya 201 metrekare ile 271 metrekare arasında 3+1, 204 metrekare ile 210 metrekare arasında 4+1, 252 metrekare ise 5+1 daire vardır.

Yeniköy Konakları Ödeme Seçenekleri

Yeniköy Konakları ödeme seçeneklerine bakıldığında; nakit ödeme yapmak isteyenlere bir indirim yapılmaktadır. Bu indirimin oranı %20’dir. Taksit ile ödeme yapmak isteyenlerden ise %50 oranında bir peşinat talep edilmektedir. Yarı oranında peşinatın ödenmesi ile beraber kalan tutarda %10 oranında bir indirim yapılmaktadır. Ödenmesi gereken tutarın ise 24 ay vade ile ödemesinin yapılması gerekmektedir. 2+1 daireler için 762.000 TL ile 1.093.000 TL arasında bir tutar talep edilmektedir. 3+1 daireler için 1.206.000 TL ile 2.403.000 TL arasında bir tutar ödenmelidir. 4+1 daireler için talep edilen tutar 1.556.000 TL ile 2.163.000 TL arasında olmaktadır. 5+1 dairelerin satışı tamamlanmıştır.

Yeniköy Konakları Özellikleri

Yeniköy Konakları’nın özellikleri aşağıda verilmiştir:

  • Güvenlik önlemlerine bakıldığında; görüntülü diyafon, özel güvenlik, kapalı devre TV ve kartlı giriş sistemi gibi önlemlerin alındığı görülmektedir.
  • Merkezi ısıtma sistemi ile ısıtılan dairelerdir.
  • Yapı denetimi yapılmıştır. Emin etüdü yapılmıştır. Deprem yönetmeliğine uygun binalardır. Ayrıca yalıtım yönetmeliğine de uygun binalardır.
  • Kapalı otoparkı bulunmaktadır.
  • İçerisinde insanların sosyalleşebilecekleri bahçe, restoran, kafe, çocuk oyun alanı, parti alanı ve bilardo alanı bulunmaktadır.
  • Tam donanımlı bir spor salonuna sahiptir. Ayrıca hem açık hem de kapalı olmak üzere yüzme havuzu bulunmaktadır. Futbol sahası, basketbol sahası, masa tenisi ve sauna gibi sporsal faaliyetlere uygun alanlar bulunmaktadır.
  • Toplamda 20 adet asansörü vardır.

Yeniköy Konakları Nerede ve Yakın Çevre

Yeniköy Konakları konumu itibari ile İstanbul’da, Eyüpsultan’da, Güzeltepe’dedir. Eyüp ile Kemerburgaz’ın kesiştiği bir bölgede bulunmaktadır. İSKİ’nin alt tarafındaki bir arazide hayata geçirilmiş bir projedir. Konum itibari ile Fatih Sultan Mehmet ve TEM bağlantılarına yakın bir yerdedir. Maslak’a kolayca ulaşım sağlanabilecek bir bölgede konumlandırılmıştır. Ayrıca yakın olduğu diğer bölgeler de; Türk Telekom Arena Stadı, Hasdal Kavşağı ve AKOM’dur. Sosyo ekonomik durumu iyi olan insanların yaşadıkları bir yerdir.

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code

two × 4 =