Ziraat Bankası Konut Kredisi İle Ev Sahibi Olun

Günümüzde ev sahibi olmak isteyenlere bankaların sunmuş olduğu çeşitli konut kredileri bulunmaktadır. Gerekli müracaatlar yapıldıktan ve yetkililer tarafından onay verildikten sonra bankalar ev sahibi olmak isteyenlere çeşitli miktarlarda ve vadelerde, uygun konut kredisi banka faizleri ile ev alma fırsatı sunmaktadırlar.

birevim peşinatsız ev

Birçok bankanın farklı faiz oranlarında ve mortagege çeşitlerinde sunduğu konut kredileri, ev almak isteyenlerde en uygun konut kredisi veren banka arayışına neden olmuştur. Banka konut kredisi desteği vererek insanları ev sahibi yapan bankalardan biriside Ziraat Bankasıdır.

Ziraat Bankasından Konut Kredisi Almak

Üç kamu bankasından birisi olan Ziraat Bankası, 1863 yılında Osmanlı Devleti tarafından kurulmuş olan ve günümüze kadar bankacılık alanında insanlara hizmet veren bir bankadır. Birçok banka gibi Ziraat Bankası da ev sahibi olmak isteyen müşterilerine çeşitli şekillerde vade ve tutarlarda konut kredisi desteği sağlamaktadır. Bankaların vermiş olduğu konut kredisi ile ev sahibi olmak isteyenlerin, sıklıkla başvurduğu Ziraat Bankası 50.000 TL’den başlayan ve 360 aya kadar süren vade seçenekleri ile müşterilerini ev sahibi yapmaktadır.

Ziraat Bankası Konut Kredileri

Bankalar müşterilerinin mali durumlarına göre ödeme kolaylığı sağlamak için Mortagege Danışmanlık Hizmetini müşterilerine sunmaktadırlar. Bu hizmet ile ev sahibi olmak için konut kredisine başvuran müşterilerin kendilerine en uygun konut kredisi sistemini bulmaları hedeflenir. Birçok banka gibi Ziraat Bankası da müşterilerine çeşitli konut kredileri sunmaktadır. Konut kredilerinde 8 farklı ürün ile ev sahibi olmak isteyenlere uygun konut kredisi imkânı sağlayan Ziraat Bankası, müşterilerine güvencelerinin teminata alınması için Hayat Sigortası, Konut Sigortası ve Zorunlu Deprem Sigortası poliçelerinin yaptırımlarını zorunlu tutmaktadır.

Normal Konut Kredisi, Ortak Konut Kredisi OYAK Üyelerine Özel Konut Kredisi, Transfer Konut Kredisi, İnşaat Tamamlama Kredisi, Komisyonsuz Konut Kredisi, İlk Yıl Sadece Faiz Ödemeli Konut Kredisi gibi konut kredisi ürünlerini müşterilerini hizmetine sunmuştur. Oldukça düşük faiz oranları, vade tutarları, peşinat veya peşinatsızlık gibi tutarlar tercih edilecek konut kredisine göre değerlendirilmektedir.

Ziraat Bankası Konut Kredileri ile ev sahibi olmak isteyenler Ziraat Bankası İnternet Adresinden, 0 (580) 220 00 00 numaralı Ziraat Bankası Çağrı Merkezinden veya en yakın Ziraat Bankası Şubelerinden başvuru işlemini gerçekleştirebilir, Mortagege Danışmanları eşliğinde detaylı bilgi alabilmektedirler.

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code

18 + twelve =