Ziraat Katılım Kar Payı Hesaplama

Ziraat Bankası da katılım bankaları arasında yer alıyor ve faizsiz işlem yapmak isteyenlerin öncelikli tercihi olarak karşımıza çıkıyor. Peki katılım hesabı sizlere ne vaad ediyor ya da Ziraat katılım kar payı hesaplama işleminin yanı sıra aynı zamanda katılım hesabı özelliklerini de detaylı bir şekilde incelemeye çalışacağız.

birevim peşinatsız ev

Ziraat Katılım Hesabı Özellikleri

 • Ziraat Katılım desteği ile sizler de bir katılım hesabı açabilirsiniz ve bunun için en az 250 liralık birikim yeterli olacaktır.
 • En az 1 ay vadeli olarak açabiliyorsunuz ve bunun dışlında 1 yıla kadar vade seçeneği karşınıza çıkıyor ve bunu belirlemek de size kalıyor.
 • Kırık vade seçeneği de mevcut ve belli bir günü seçerek kırık vade ayrıcalığından da faydalanabiliyorsunuz.
 • En fazla 3 yıl vade süreci söz konusudur ve katılım hesabı açmak istediğinizde bu detaya da dikkat etmeniz gerekiyor. Her 3 yılda bir dilerseniz yenileme emri verebiliyor ve bunu devam ettirebiliyorsunuz.

Hesaplama İşlemi Nasıl Yapılır?

Ziraat katılım kar payı hesaplama işlemini sizler de çağrı merkezinden yardım alarak doğru bir biçimde yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra resmi sitede yer alan hesaplama aracını kullanmanız da yeterli olacaktır. Bu araç en doğru sonucu veren araçlardan biri ve farklı kaynaklarda yer alan hesaplama araçlarını kesinlikle tavsiye etmiyoruz.

Ziraat katılım kar payı hesaplama aracı sizlere bir form sunuyor ve yatırım tutarı ile birlikte vade süresini girdiğiniz takdirde onay vermeniz yeterli olacaktır. Saniyeler içerisinde hesaplama yapılıyor ve sonuç ekrana yansıtılıyor.

Dijital dünyayı takip etmiyor ve bu konuda bilgi sahibi değilseniz eğer size en yakın Ziraat Bankası şubesini ziyaret edebilir ve personelden yardım alabilirsiniz. Ziraat Bankası, üyelerine sayısız avantaj sunan ve katılım konusunda fark yaratan bankalardan bir tanesidir. Faiz detayı sizleri de rahatsız ediyor ve paranızı islam dinine uygun şekilde değerlendirmek istiyorsanız eğer bu bankadan da hizmet alabilirsiniz. Katılım hesabı açmak için en yakın şubeye giderek başvurularınızı eksiksiz bir şekilde yerine getirmeniz ve imzaları da tamamlamanız gerekecektir.

birevim
Paylaş

7 Comments

  1. admin Reply

   Merhaba Deniz Hanım,
   Özellikle eski müşterilerine farklı kampanyalardan yararlanmaları için geliştirmeler yapılmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code

eighteen + eighteen =