Bitlis Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Ev sahibi olmak birçok insanın ortak hayalidir. Hayallerinizdeki eve ulaşmak için gereken birikimi yapmak için yıllarca beklemeniz gerektiğini düşünebilirsiniz. Bankaların sunduğu faiz kredileri sizi ev satın alma konusunda çaresizliğe sürükleyebilir. Hepsini bir kenara bırakıp, Birevim ‘in sunduğu imkanlarla kendi evinizi faizsiz satın alabilirsiniz.

birevim peşinatsız ev

Birevim ile Avantajlı ev Satın Al

Özellikle metropollerde yaşayanlar için ev satın almak neredeyse imkansız görülüyor. Banka kredisi başvuruları uzun ve yorucu bir süreç haline gelebilir. Herkese faizsiz ipotek kredisi verilmez. Sadece şehit yakınları, gazileri, hizmetten mahrum olanlar, yetimler ve dullar faizsiz ipotek kredisi alabilirler. Başkaları aldıkları krediler için faiz ödemek zorundadır.

Tasarruf Temelli Faizsiz Finansman Modeli Birevim, kredisiz ev almak, faizsiz ve peşinatsız taksitle ev al, hayallerinizdeki eve ulaşmanıza yardımcı olur. Sadece bütçenizi belirlemeniz gerekiyor, hepsi bu!

İşte “Faiz ödemeden ev almak istiyorum” diyenler için Birevim tasarruf modelleri ile önce tasarruf miktarınıza karar verirsiniz. Tasarruf tutarı, satın almak istediğiniz evin bütçesidir. Tasarruf tutarınıza 80.000 TL, 150.000 TL veya üzeri karar verdikten sonra peşinatlı veya peşinatsız modellerden dilediğinizi seçebilirsiniz.

Tasarrufunuz yoksa peşinat ödemeden satın alabilirsiniz; ancak sistem yapısına göre ön ödeme yapmanın vade ve diğer teslimat seçenekleri açısından daha avantajlı olduğunu unutmamalısınız.

Peşinat yöntemini belirledikten sonra vade dönemini seçersiniz. 18-24-36-48-60-84-120-180-240-360 kişiden oluşan grupları tercih edebilirsiniz. Taksitli faizsiz tüm ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

KREDİ HESAPLAMA TABLOSU

Tasarruf Finansman Şirketleri ve Bankaların konut ve taşıt kredisi hesaplama tablosu aşağıdaki gibidir. Kredi çekmek istediğiniz kredi tutarını ve taksit sayısını girerek, 2 kurum arasındaki farkı görebilirsiniz.

Birevim Bitlis Şubesi

Tatvan şubesinde yer alan Birevim şubesi telefon numarası 0212 622 14 56’dır. Adres ise aşağıdaki şekildedir. Randevu alarak görüşebilirsiniz.

Sahil Mah. Cumhuriyet Cad. No: 353 Tatvan / Bitlis

Ev Satın Almak İçin Püf Noktaları Nelerdir?

ev satın almak heyecan vericidir ancak aynı zamanda duygusal bir süreç olabilir. Birevim ile konutta kredi faizsiz tarafını hallettiniz.  Ancak almak istediğiniz eve nasıl karar vereceksiniz? Nasıl ev satın alabilirsiniz?  Ev aramanıza başlamadan önce, evde satın almanın püf noktalarını ve eksilerini anlamak isteyeceksiniz. Bu, aileniz ve cüzdanınız için en iyi kararları vermenizi sağlayacaktır.

Bir ev satın almayı düşünürken, bir yerlerde kök salmak veya esnekliği korumak isteyip istemediğinizi düşünün. İşiniz ne kadar güvenli ve aylık konut ödemelerinin yanı sıra ev onarım ve bakımı için rahat bir bütçe oluşturun. Tek bir yerde kalmaya hazır mısınız ve düşünmeniz gereken çocuklarınız veya aile üyeleriniz var mı?

Taksitle ev satın almakla ilgileniyorsanız, işte sizin için önemli bir kontrol listesi:

  • Kapsamlı Araştırma Yapın
  • Uygun Bir Yer Seçin
  • Yasal Sorunları Kontrol Edin
  • Gelir gider dengenize bakın
  • Konuma Odaklanın, ihtiyacınıza uygun olanı ve yatırıma uygun olanı seçin.

Bu yıl çıkan yasa ile tasarruf finansmanı artık devlet güvencesinde hemen avantajları değerlendirerek fırsatı değerlendirmenizi öneririz.

 

 

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code

three + seventeen =